5 skvělých outfitů na vaši letní dovolenou

Chystáte se tento rok k moři a nechcete celé dny jen proležet na pláži? Ukažte cizincům v zahraničí, že máte smysl pro módu a inspirujte se některým z našich skvělých outfitů, které najdete i v našem e-shopu!

Letní šaty 

Na úplně první místo jednoznačně patří svěží letní šaty. Lehké, vzdušné, stylové a komfortní. Měly byste se v nich cítit dobře i během těch největších veder. Jediným důležitým aspektem při výběru je sladění s barvou vaší pokožky. Ta se však u moře už třetí den krásně zbarví dohněda.

Šortky a top

Dalším, trochu sportovnějším řešením nejen na dovolenou jsou letní šortky a nějaký top nebo tričko či tílko. Sáhněte po vzdušnějších materiálech, které vám i během těch nejžhavějších dní pomohou neuvařit se. Doporučujeme vsadit na bledší odstíny. 

Bikiny se šátkem 

Rádi se pohybujete po plážových klubech a restauracích v plavkách, ale nechcete se cítit nahá? Zkombinujete vaše plavky s velkým šátkem nebo arafatkou, kterou si snadno přehodíte přes celé tělo na způsob plachty ve wellness. Takové šátky jsou velmi vzdušné, ale zároveň spolehlivě zakryjí vaše tělo i plavky.

Antická tunika 

Velmi oblíbeným letním outfitem je i antická bílá tunika. Samozřejmou kombinací k tomuto kousku oblečení jsou sandály a nějaká aplikace do vlasů. Určitě však nešlápnete vedle a na pláži budete za hvězdu.

Inspirujte se domácím obyvatelstvem

Vaše dovolená nemusí vést jen do Itálie nebo Chorvatska. Klidně můžete navštívit i Orient, Karibik nebo Dálný východ. Dobře se podívejte na ženy, které tam žijí, a přivezte si domů nějaký praktický letní kousek. Tradiční oblečení z dalekých zemí je většinou velmi praktické a dokážete ho nosit jako exotický kousek i v Česku.