Dlouhé šaty zakryjí to, co chcete skrýt před světem

Pokud máte dlouhé šaty spojeny pouze se společenskými událostmi a vaší stužkovou, jste na velkém módním omylu. Dlouhé šaty se nosí každé léto, mění se jen jejich barevné provedení a vzory. Kromě toho, že jsou hot kouskem, zakryjí vše, co potřebujete skrýt. Což se velmi hodí, pokud jste letos neúspěšně bojovali s dietou, je to tak?

 

Nejste spokojená s vašima nohama?

Mnoho žen trápí jejich nohy. Zdají se jim křivé, tlusté nebo nesouměrné. Ačkoli to není vždy pravda, k vyššímu sebevědomí jim mohou pomoci právě dlouhé šaty po kotníky, které nohy bez problémů zakryjí. Správný střih zakryje vaše problémové partie a nechá vyniknout ty partie, na které jste pyšná. Proto zvolte dlouhé šaty, které jsou od pasu dolů volné. Vrchní část může být obtažená, případně s výstřihem, abyste upozornily na tu oblast, která se vám líbí. Klidně volné dlouhé šaty ve výrazných barvách a vzorech, abyste byly na očích.

 

Problémové boky a zadek

Pokud nejste spokojená se svými boky a zadečkem, zvolte volné šaty od pasu dolů. Skvěle se hodí i hot šaty této sezóny, které jsou volné od vrchu až dolů. Zakryjí vše, co je třeba a zároveň mají zajímavý detail, který odpoutá pozornost. Například dlouhé volné šaty, které mají výřez na zádech nebo zajímavě řešenou aplikaci na ramenou v podobě mašliček nebo barevných kamenů. Zajímavě působí i dlouhé šaty asymetrického střihu. Jejich poznávacím znamením je, že jsou volné na bocích, ale jsou vpředu krátké a od boků dozadu se postupně prodlužují. Hodí se k ním aj krátka riflova bundička, vhodná na léto.

 

Problém s vypouklým bříškem

Vaše mírně vypouklé bříško vás už nemusí trápit. Díky dlouhým šatům ho můžete opticky korigovat. Řešením jsou dlouhé šaty, které mohou být po celé délce volné a v pase provázané výrazným páskem. Díky tomuto jednoduchému triku budete působit opticky štíhlejší a nikoho ani nenapadne řešit vaše bříško. Tento trik mohou použít také maminky-čekatelky, které samozřejmě nechtějí schovávat bříško, ale chtějí působit trendy. V tomto případě si dejte opasek výše, pod prsa.