Dlouhý kabát vás nejen zahřeje, ale je také stylový

Nic není v zimě lepšího než dlouhý kabát, který vás zahřeje i v mrazivých dnech. Nikdy nevíte, jak vás počasí překvapí, proto byste nad jeho výběrem měli uvažovat již nyní. V tomto článku se dozvíte, proč je právě dlouhý kabát vhodný na zimu, a jak jej kombinovat s vaším oblečením, abyste nepůsobily nudně. Co všechno byste o dlouhém kabátě měly vědět?

 

Zimní kabát nemusí být nuda

Zapomeňte na klasické černé zimní kabáty. Pokud nejste zrovna zastánkyní barev, zkuste sáhnout alespoň po kabátě v šedé barvě v kombinaci s bílou. Pracovat můžete i s texturou a střihem kabátu, a pořídit si kabát atypického střihu nebo délky. Pokud máte odvahu, sáhněte po zimním kabátě s flitry nebo výšivkami. Důležité je si uvědomit, že zimní kabát opravdu nemusí být nuda.

 

Kombinujte kabát s kousky, které se k sobě na první pohled nehodí

Vytrhněte se z typického klišé černý kabát, tmavé kalhoty a obyčejné holínky. Tento podzim experimentujte. Oblečte si k dlouhému kabátu šaty nebo vzorované kalhoty. Možná se vám k sobě tyto kousky na první pohled nehodí, ale všimněte si, jak to dělají fashion bloggerky. Působí tak, jako kdyby zkombinovaly všechny oblíbené kousky ze svého šatníku do jednoho outfitu. A v tom je to kouzlo tohoto podzimu. Zkombinujte na první pohled nekombinovatelné a budete tuto sezónu mimořádně IN.

 

Dlouhý kabát vás zahřeje lépe než krátká bunda

Další věcí, kterou bychom vám chtěli o dlouhém kabátu říci je, že vás zahřeje mnohem více než krátká bunda. Možná máte rádi krátké bundy kvůli tomu, že působí více sexy, ale i s dlouhým kabátem můžete vykouzlit outfit, ve kterém budete neodolatelná. Stačí si obléci krátké úpletové šaty, kozačky sahající do půlky lýtek a zapnout kabát. Tato kombinace je velmi sexy a populární mezi módními maniačkami.