Jaké kalhoty jsou tento podzim IN?

Možná si myslíte, že kalhoty moc nepodléhají trendům. Avšak opak je pravdou, hlavně v posledních sezónách. V módě se drží několik typů kalhot, které jsou skutečně nepřehlédnutelné. Jaké kalhoty byste si měly tento podzim pořídit, abyste zůstaly skutečně IN?

 

Kalhoty s páskem musíte mít

Pokud sledujete módní bloggerky, určitě nevidíte kalhoty s páskem poprvé. Jsou oblíbené hlavně proto, že opticky zeštíhlí vaši postavu a jsou výrazné. Tento typ kalhot se nosí i v šusťákovém provedení s výraznými puky po bocích nohavic. Tyto kalhoty kombinujte velmi opatrně. Zvolte raději krátkou bundu a boty, které nepůsobí masivně, ideální jsou kozačky na podpatku.

 

Bílé kalhoty nám nedají sbohem ani na podzim

Bílé kalhoty jsme zvyklé nosit hlavně přes léto. Avšak klidně je můžete nosit i na podzim a přes zimu. Jejich nevýhodou je, že nám moc s postavou nepomohou a předvedou ji takovou, jaká ve skutečnosti je. Bílé kalhoty se v létě kombinují se světlými barvami, v zimě s barvami kontrastními. Proto si k bílým kalhotám oblečte tmavou bundu s vysokým leskem a podobným způsobem pracujte i s kozačkami, které by měly být s vysokým podpatkem. Když nastanou mrazy, k tomuto outfitu doplníte jen kožešinovou beranici na hlavu a váš trendy outfit je hotový.

 

Béžové kalhoty s vysokým pasem jsou absolutní trend

Béžové kalhoty jsou trendem. Přestože nijak nepomohou naší postavě, ani nemusí. Dokonale předvedou vaše křivky, za které se vůbec nemusíte stydět. Viděly jste někdy Kim Kardashian v něčem volném? Pravděpodobně ne. Proto hrdě vystavte své křivky v béžových kalhotách s vysokým pasem. Případně zvolte outfit tón v tónu, který je zaručeně nepřehlédnutelný. Jako obuv můžete zvolit bílé tenisky (pokud jde o outfit na běžný den) nebo lodičky a máte elegantní večerní outfit.