Letos jsou v kurzu mašle. My vám prozradíme, jak je nosit

Tento rok se s módními doplňky roztrhl pytel. Kromě novinek jste mohly zaznamenat, že návrháři recyklují staré módní trendy a my je s oblibou nosíme. Mezi trendy doplňky, které se budou nosit tuto sezónu, patří mašle. Ty uvidíte v ulicích opravdu všude. My vám prozradíme, jak je můžete nosit.

 

Mašle jako módní doplněk našich vlasů

Pokud byste si měly vybrat tuto sezónu jen jeden doplněk, zvolte mašli do vlasů. Už několik měsíců můžeme vidět, jak se mašle dostaly do popředí v rámci vlasových doplňků. Nosí se zejména čelenky s mašlí, které jsou vsazeny do rozpuštěných vlasů, ale nosí se i k módnímu drdolu. Nyní v zimě jsou trendy hlavně mašle z úpletu, ale i oblíbené bavlněné. A k čemu je nosit? Dá se říci, že ke všemu. Ale pokud chcete vyniknout, nejvíce pasují k dámským kouskům oblečení, jako jsou například áčkové sukně v pastelových barvách nebo vzorované šaty krátkého střihu.

 

Mašle jako zajímavý detail na oblečení

Tuto sezónu budeme vidět v obchodech naše oblíbené kousky oblečení s aplikací mašle. Ať už bude mašle na límci, provázaná v pase nebo ve formě brože. Ale pokud chcete být originální, převažte svou oblíbenou halenku stužkou například na rukávu a ukončete ji mašlí (jak vidíte na obrázku). Podobně se dají vyřešit i košile. Stačí si pořídit několik kousků stužek a můžete mít každý den jiný outfit.

 

Mašle a šaty budou tuto sezónu znovu na výsluní

Nyní trošku předbíháme, ale musíme vám prozradit, že šaty s mašlí budou na jaře IN. Proto byste na to měly už teď myslet a alespoň jedny si pořídit. Velmi trendy budou šaty s vykrojenými zády, které budou ústit do velké výrazné mašle. Je jasné, že tyto šaty nejsou na běžné nošení, ale na jaře a v létě se naskytne mnoho příležitostí, kdy budete tyto šaty určitě potřebovat.