Módní tipy pro ženy na svatbu

Svatba je přenádherným a jedním z nejdůležitějších dní v životě každého zamilovaného páru. Dnešní článek však nebude věnován novomanželům, ale hostům něžného pohlaví. Dámy mají se svatbou velké množství starostí kvůli outfitu a účesu. Čeho se však třeba vyvarovat a na co netřeba zapomenout?

Slaďte se s partnerem

Máte modré šaty? Sežeňte vašemu partnerovi modrou kravatu, motýlka, kapesník do saka nebo šle. Nejenže na větší svatbě každému dojde, že patříte k sobě. Budete skvěle vypadat i na vzpomínkových fotografiích s novomanželi.

Nezastiňujte nevěstu

Nikdo nemá rád ženy, které na sebe strhávají pozornost. Nevěsta musí být ta nejzářivější osoba na celé svatbě a nesmíte na sebe svým chováním, oblečením nebo celkovým vystupováním nijak upozorňovat. Zvolte proto jednoduché a nenápadné, ale elegantní šaty, kvůli nimž se na vás nebudou ostatní ošklivě dívat.

Vyzývavost nechte doma

Na svatbě mohou být všechny ženy krásné, ale neměly by být vyzývavé. Příliš krátká sukně, příliš výrazný make-up, ale také příliš hluboký výstřih nemusí působit důstojně. Vsaďte raději na eleganci, které na svatbě nikdy není dost.

Myslete na počasí

Vrtochy počasí nás mohou překvapit i v zimě. Vždy mějte připravený deštník, něco na sebe v případě ochlazení a ideálně v záloze i boty na přezutí v případě, že by vás hlavní boty tlačily nebo se promočily.

Zkuste něco tradičního

Na svatbách se stále více ukazují různé lidové motivy. Nemusíte přijít v kroji, stačí, pokud budou na vašich šatech nebo kabelce ornamenty typické pro oblast, v níž se svatba odehrává. Věřte tomu, že si toho lidé všimnou.