Toto jsou 4 módní „no-no“, kterým by se měla každá žena vyhnout

Představte si svět, kde chodí všechny ženy i všichni muži oblečeni stylově. No nic, vraťme se společně zpátky na zem. Ne každý má dar dobře se oblékat, nebo minimálně mít kamarádku, která to vyřeší za vás. Pojďme se však podívat alespoň na 4 největší módní prohřešky, kterých se určitě budete chtít vyvarovat.

Legíny místo kalhot

Ať máte jakkoli krásný zadek a nohy, legíny na ulici nepatří. Jsou přes ně často vidět věci, které by měly ve společnosti lidí zůstat schované. Legíny si můžete vzít jen k šatům, tunice nebo dlouhému tričku či dlouhé mikině. V opačném případě raději vsaďte na kalhoty nebo sukni, které plní svou úlohu a spolehlivě zakrývají intimní partie.

Holé břicho

Trend devadesátých let už je dávno pryč. Množství dívek si myslí, že když najdou v obchodě tričko s krátkým střihem, mohou své bříško vystavit na odiv světu. Pravda je však taková, že tato trička jsou určena pro zvýraznění kalhot s vysokým pasem, takzvané high-waist. Pokud mezi nimi vznikne centimetr, ze kterého se odhalí kousek kůže, nic se neděje. Celé břicho však určitě neukazujte.

Plastová ramínka podprsenky

Pokud si myslíte, že tento vynález není vidět, mýlíte se. Plastová ramínka jsou velmi dobře viditelná, protože házejí odlesky a na matné kůži tak dokonale vyniknou. Podobně nevkusné jsou i velká ramínka podprsenky v případě, že má žena odhalená záda a ramena. V takové situaci vsaďte raději na svatební nalepovací podprsenku bez ramínek.

Sportovní tenisky

Jsou určeny na sport. Tím bychom tento bod mohli uzavřít. Na velmi casual nedělní vycházku si je můžete samozřejmě obout bez nějakých výčitek. Kombinovat však tuto obuv s elegantním oblečením není výrazné ani cool, ale prostě nevkusné.

Při nákupu v našem e-shopu se módních faux-pas nemusíte bát. Najdete u nás moderní a trendy kousky, se kterými vždy jednoduše zazáříte.