V těchto modelech kalhot budete tuto sezónu IN

Může se vám zdát, že trendy v oblasti kalhot vás už nedokážou ničím překvapit. Avšak opak je pravdou. Každá sezóna přináší nové střihy, materiály a barvy. Kdo se v tom má každou sezónu vyznat? Proto vám přinášíme našeho krátkého průvodce letošními trendy v oblasti kalhot. Které kousky se opravdu vyplatí si pořídit?

 

Bílé kalhoty a zima? Jdou k sobě dokonale!

Nezlomte nad bílými kalhotami hůl jen proto, že přešlo léto a blíží se zima. Bílé kalhoty jsou stejně univerzální jako černé a můžete je nosit celoročně. Obzvláště se zimními materiály působí luxusněji. Dovolíme si tvrdit, že bílé kalhoty a zima jdou k sobě skvěle! Nezůstávejte jen u tradičních černo-bílých kombinacích a pohrajte si s barvami. Bílé kalhoty mají tu výhodu, že se hodí ke každé barvě. Dokonce i bunda s kožešinou v kombinaci s bílými kalhotami působí mnohem honosněji.

 

V černých kalhotách s páskem stále můžete vyvolat rozruch

Na jaře jsme vám představili trendy kalhoty s páskem, které ovládly sociální sítě. Ačkoli prvotní šílenství pominulo, stále s nimi můžete vyvolat velký rozruch! Jejich výhodou je, že vám prodlouží nohy a vykouzlí štíhlejší siluetu. Nemusíte zůstat jen u černých kalhot. Milovnice módy je předvádějí v různých barvách od bílé, černé, bordó, dokonce i v královské modré barvě.

 

Chino kalhoty patří i do ženského šatníku

Chino kalhoty jste mohly zpozorovat v moderních pánských oblecích. Většinou je páni nosí v ¾ délkách v kombinaci s hnědými mokasínami. Tuto sezónu se dostaly i na výsluní dámských šatníků. Jejich výhodou je, že působí elegantně, dokáží schovat pár kilo, avšak přesto je můžete nosit ve stylu ležérní elegance. Zkombinujte je stejně s mokasínkami, vysokými lodičkami, ale i trendy bílými teniskami.