Dlouhý svetr jako podzimní must have stylových žen

Právě se probudíte a nemáte ani chuť vstát z postele. Venku zuří sychravé počasí a vy nesnášíte déšť a zimu. Nejvyšší čas pořídit si dlouhý svetr! Takový, který vás v tomto nečase zahřeje. Dlouhý svetr nemusí působit jako po babičce. Tento podzim je mimořádně stylový. Jaký svetr by neměl chybět ve vašem šatníku?

 

Vsaďte na růžový dlouhý svetr

Roztomilý růžový svetřík vám vykouzlí náladu i v tom nejchladnějším podzimním ránu. Stejně tak vám zpříjemní den i jeho materiál. Výhodou této barvy je, že ho unosíte k riflím, ale i k bílým úzkým kalhotám, které jsou tento podzim IN. Váš ideální podzimní outfit může vypadat jako kombinace tohoto lehkého růžového svetříku, bílých úzkých kalhot a k tomu můžete zvolit zlaté doplňky a výrazný opasek.

 

Nebojte se jemných materiálů, zahřejí skvěle

Dlouhé svetříky v jemných materiálech jsou ideální k sukním a k šatům z úpletu. Působí jemně, a tak byste s nimi měly i pracovat. Vyhněte se těžké kombinaci s manšestrovými kalhotami nebo riflemi. Tento dlouhý svetřík zvolte zejména tehdy, pokud si plánujete obléci sukni áčkového střihu nebo moderní pletené šaty. V ulicích je vidět i kombinace s kožešinovou vestou, která působí skutečně nápaditě a svěže. Nebojte se zkombinovat více výrazných kousků z vašeho šatníku.

 

Pásky a svetry jdou k sobě

Pásky i dlouhé svetry jsou tento podzim IN, a právě spojení těchto dvou elementů znamená super kombinaci, kterou musíte mít. Tento svetr s horizontálními proužky je ideální volbou ke kalhotám s moderním páskem na boku, k riflím, ale i k bílým kalhotám, které jsme již v tomto článku zmiňovali. Ke struktuře tohoto svetříku jde především klasika - kožené kozačky na podpatku sahající do půlky lýtek nebo kozačky se sárou do poloviny stehen. Tento outfit bude působit opravdu žensky.