Inspirujte se tuto sezónu street módou

Většinou hledáme inspiraci v módních časopisech, případně nás inspirují oblíbení módní blogeři. Avšak proč nenačerpat inspiraci i na ulici? Naše ulice jsou plné módních nadšenců, od kterých se můžete inspirovat i vy. Stačí si všímat kolemjdoucích žen. Přinášíme vám tři street modely, které jsou velmi trendy.

 

Ležérní casual model na běžné dny

Velmi ležérní street model, kterým byste se měly inspirovat. Sestává ze slim fit džínů, košile, kožené bundy, čepice a je doplněn vysokými podpatky. Tento outfit je velmi trendy a můžete si ho dovolit i vy. Kromě toho je velmi variabilní - v případě potřeby můžete kostkovanou košili nahradit elegantní halenkou a vyjít si s partnerem do kina. Jeho výhodou je, že snese i elegantní obuv, dokonce módní maxi tenisky, které jsou stále na výsluní. Doplňte ho crossbody kabelkou a fashion street model je na světě.

 

Svěží elegance do práce

Pokud vás nebaví oblékat si do práce stále totéž, inspirujte se módou ulice. Na jaře budou trendy pastelové barvy a barevné kabáty, čehož musíte využít. Tento pastelový růžový kabátek provázaný páskem a doplněný lehkým šátkem je ideální volbou do práce. Samozřejmě, že mini kabelka vám na celý den nepostačí, proto si klidně vezměte větší kabelku béžové barvy, která je k tomuto kabátku jako stvořená.

 

Outfit na volný čas

Pokud nemáte ráda zažité kombinace, tento street model bude pro vás to pravé. Je ležérnější verzí prvního modelu. Důraz klade na boty na dřevěné platformě s dřevěným podpatkem. Blogerka ho doplnila ležérní kabelkou a kloboukem. K tomuto outfitu se hodí atypické brýle, které mu dodají šmrnc. Všimněte si linie nohou. Kombinace kalhot a bot tón v tónu opticky prodlužuje nohy, a proto je tento outfit vhodný i pro menší ženy.