Jaké kalhoty budou na podzim IN?

Léto uběhlo jako voda a na nás se řítí podzimní trendy doslova proudem. Na podzim pro nás připravili návrháři nové trendy, které musíte znát. Trendy se týkají i kousku, na který jsme během léta zapomněly. Jaké kalhoty budou tento podzim IN a měly byste ho mít v šatníku?

 

Kalhoty s páskem musíte mít, zeštíhlí vám postavu

Kalhoty s páskem na boku nejsou velkou novinkou. Avšak tento podzim byste si měly sáhnout na svědomí a konečně si alespoň jeden kousek pořídit. Jejich výhodou je, že vám neskutečně zeštíhlí postavu a v kombinaci s podpatky budete působit jako topmodelka. Nemusíte zůstat jen u černo-bílé kombinace. Velmi trendy jsou vínové (což je barva podzimu) s bílým páskem atypického zvonového střihu. Nezapomeňte na rozkošné kotníkové kozačky a váš outfit bude maximálně trendy podle módního diktátu tohoto podzimu.

 

Tepláky nás podrží i na podzim

Na létě milujeme, že si můžete obléci téměř cokoli. Nicméně to neznamená, že s příchodem podzimu musíte zapomenout na své oblíbené tepláky. Jediné, co musíte udělat, je pořídit si je ve stylovějším provedení. Stejně jako u klasických kalhot, nosí se sportovní tepláky pevného materiálu s proužkem na boku, který může být vyplněný vzorem nebo písmeny. K těmto teplákům si s klidným svědomím obujte své oblíbené lodičky. V případě špatného počasí se dobře kombinují s koženou bundou.

 

S příchodem podzimu nemusíte odložit oblíbené vzorované kalhoty

Se vzorovými kalhotami většinou pracujeme opatrněji, než je ve skutečnosti potřeba. Volíme k nim už jen jednoduché topy a halenky, abychom outfit nepřekombinovaly. Tento podzim si však můžete dovolit více. Zkuste zkombinovat své oblíbené vzorované kalhoty s dalším výrazným kouskem, například vzorovaným sakem nebo bundou ve výrazné barvě. Všimněte si, že tímto způsobem kombinují i módní bloggerky a návrháři, milují kombinaci více vzorů současně.