Kdy nastává čas vyměnit svůj šatník?

Snad neexistuje člověk, který by se nikdy nedostal do situace, v níž nemá co na sebe a pár vhodných kousků oblečení se právě pere. Aktualizace našich skříní je důležitá a díky ní se do takových situací budeme dostávat co nejméně. Které signály je třeba sledovat?

Oblečení se jaksi scvrklo

Přibrali jste kilo nebo dvě? Pravděpodobně se rifle hůře zapínají a bunda je také nějaká moc vypasovaná. Lidská postava se mění a tomu je třeba určitě přizpůsobit i šatník.

Kdy jste naposledy nakupovali?  

Někteří muži a ženy nemají nakupování v krvi a ani výběr módního oblečení, které budou sami nosit, je jednoduše nenaplňuje. Pokud patříte mezi typy, kteří chodí nakupovat jen jednou za uherský rok, určitě čas od času zkontrolujte svůj šatník a zvažte, co je třeba dokoupit.

Barva už není tím, čím bývala

Jsou vaše věci vytahané od slunce? Pomalu se s nimi rozlučte a vyměňte je. Ani ten nejoblíbenější kousek oblečení nebude působit dobře, když vypadá jako prašivý.

Každé ráno pláčete nad tím, co si obléci

Stále řešíte dilema “nemám co na sebe“? Pravděpodobně váš šatník neobsahuje dostatečné množství oblečení. Určitě stojí za zvážení jeho rozšíření.

Chcete změnu

V životě přijde přibližně každých 5 let období, kdy se člověk výrazně mění. Mění své priority, vztahy, záliby, účesy a často i šatník. Uvidíte, že nový styl oblékání bude působit svěže.

Stydíte se svléknout/zout

Pokud se děsíte návštěvy doktora nebo známých z důvodů, že by měl vyjít najevo stav vašich ponožek, raději rovnou přehodnoťte stav celého šatníku. Budete sebevědomější a klidnější v každé situaci.