Necítíte se na šaty? Dejte šanci sakům

Většina žen šaty zbožňuje. Cítí se v nich sebevědomě a působí ženštěji než klasické kalhoty. Najdou se však ženy, které je nemají rady a vyhýbají se jim obloukem. Některé události vyžadují dress code, a tehdy máte po ruce jen málo možností, jak se šatům vyhnout. Tehdy přichází na řadu sako, které vás zachrání. Je vhodné na téměř každou formální událost a nikoho jím neurazíte. Jaká saka jsou nyní v kurzu?

 

Netypické střihy

 Netypické sako

Možná na vás působí klasická saka nudně. Tento kousek však vyvrátí vaše představy o tom, že saka působí stroze a vy v něm budete působit jako šedá myška. Toto sako s falešnými rukávy, ve kterém máte v podstatě holé ruce, působí skutečné rafinovaně a nadčasově. Díky jeho střihu a materiálu si ho můžete klidně vzít na formální události s přísným dress code, a navíc budete působit zajímavě.

Metalické materiály

 Metalické sako

Pokud máte o něco více odvahy, sáhněte po sakách v metalických odstínech s flitry. Tuto sezónu jsou trendy odstíny zlaté a stříbrné. Při dolaďování outfitu nemusíte moc kombinovat, protože k saku v metalických odstínech se hodí už jen velmi jemné a neutrální kousky. Díky flitru odpoutáte pozornost od partií, které potřebujete skrýt.

Dlouhá saka

 Dlhé sako

Pokud ještě stále po zimě bojujete s nadbytečnými kily, sáhněte po prodlouženém saku. Zakryje problémové partie jako jsou boky, hýždě a stehna. Zkombinujte ho s úzkými kalhotami ve stejné barvě, a kromě opticky štíhlejší postavě budete působit i vyšší. Aby byl celkový dojem ještě lepší, zkombinujte tento outfit s malým psaníčkem výrazné barvy.

Stažená v pase

 Sako a opasok

Některé ženy nemají rády šaty, protože ještě více zvýrazní jejich chlapeckou postavu. Skvělým řešením může být sako provázané opaskem. Opticky rozdělí a vyformuje vaši postavu, díky čemuž bude vaše postava působit ženštěji. Chcete-li dojem ještě více umocnit, zvolte výrazný opasek a investujte do kvalitní push-up podprsenky.