Nové HOT kousky, které musíte mít

Každá sezóna je typická novými modely, které přišly do módy. Také pro tuto sezónu platí nové módní trendy, které by měla znát každá milovnice módy. Představujeme vám tři módní kousky, které byste tuto zimu měly mít a kombinovat na všechny příležitosti.

 

Bílé kalhoty by měly patřit do povinné výbavy

Pokud jste si dosud spojovali bílé kalhoty jen s letem, rychle na to zapomeňte. Nebojte se bílé kalhoty vytáhnout i přes zimu k vaší nové zimní bundě. Nemusíte se držet jen klasické černobílé kombinace, klidně je zkombinujte s barevnými bundami s kožešinou, které se těší tuto sezónu velké oblibě. V zimě se vám budou dobře nosit bílé kalhoty s masivními teniskami s vysokou podrážkou.

 

Luxusní zimní bunda vás skvěle zahřeje

Ještě stále nemáte novou zimní bundu? Měly byste si pospíšit. Přestože venku vládne ještě teplé počasí, zima nás může překvapit ze dne na den. A vy byste ji měly přivítat v luxusní zimní bundě, která vás opravdu zahřeje. Hot kouskem této sezóny je luxusní červená bunda s černou kožešinou. Výhodou této bundy je to, že ji můžete zkombinovat stejně jak s vysokými podpatky, tak i s trendy teniskami, které jsme zmínili výše. V obou kombinacích budete působit mimořádně šmrncovně.

 

Teplý svetr + opasek = sexy kombinace na tuto zimu

Víte, že můžete kombinovat těžké zimní materiály s lehkými letními kousky? Ke svetru tohoto střihu a materiálu se hodí krajková saténová tílka a obtažené kalhoty. Svetřík převažte páskem a máte sexy kombinaci tohoto podzimu i zimy. Pracujte s materiály. Všimněte si, že tento svetřík má výraznou strukturu, kterou doplní jednoduché, ale kvalitní materiály, na kterých to je na první pohled poznat. Doplňte jen jednoduchým řetízkem a kozačkami, které se vrací do módy.