Nové mikiny pro sezónu 2019

Podzimní sezóna se pomalu blíží a brzy vyměníme trička a šaty za mikiny a svetry. Chcete si před nástupem chladného počasí udělat radost novou mikinou a být na rychlou změnu nachystaná? 

Dlouhé mikiny stále frčí 

Dlouhé mikiny přišly na trh před pár lety a od té doby se z nich stal v podstatě hit, který si stále drží první místo ve všech módních hitparádách. Dlouhé mikiny patří mezi ty kousky, které na vás ze šatníku vždy křičí jako první. Některé konzervativnější kousky můžete klidně nosit i do práce či do školy na zkoušku. 

Nové vzory, nový potisk 

Mikiny s potiskem budou vždy oblíbeným prvkem do školy či jen tak pro volný čas. V naší nabídce naleznete široký výběr různých originálních vzorů, střihů, barevných kombinací a často i vtipných nápisů. Projevte svou osobnost v nové stylové mikině s potiskem. 

S čím to zkombinovat? 

K mikinám se obecně více hodí casual styl a s nějakou sukní nebo elegantními kalhotami byste to asi pokazily. Nejlépe se k mikině hodí rifle nebo klasické moderní tepláky, které také najdete v naší nabídce. Výše zmíněné dlouhé mikiny však můžete bez obav zkombinovat například i s legínami.

Kapuce jako funkční doplněk 

Mikiny bez kapuce působí trochu elegantněji, na druhé straně kapuce vás dokonale ochrání při přesunech venku v případě, že se začne projevovat nepříjemné a sychravé podzimní počasí. S kapucí máte stále po ruce instantní pokrývku hlavy a šálu v jednom.

Vyberte si novou mikinu u nás 

Prohlédněte si naši celou nabídku mikin a objednejte si nový kousek ještě před šílenstvím, které vyvolají první zbarvené listy a první pokles denních teplot. Nezapomeňte prozkoumat i nové modely svetrů, které jsou elegantní a klidně je můžete nosit i do práce. Při objednávkách nad 50 eur máte poštovné zdarma!