Novinky v nabídce Modovo pro jaro 2020

Jaro na nás útočí tento rok mimořádně brzy. Po bídné zimě (i během ní) se začínají objevovat první paprsky Slunce a dny, kdy teplota klesla pod nulu, bychom spočítali na jedné ruce. My v Modovo na to myslíme a naši nabídku jsme naplnili skvělými jarními trendy novinkami. Který kousek se stane vaším favoritem? 

Přechodné bundy  

V naší nabídce se letos objevily opravdu šmrncovní přechodné bundy. Zapomeňte na nevýrazné až prašivé barvy, na druhé straně zapomeňte i na neon, který pomalu ale jistě vychází z módy. Tento rok kralují naší nabídce oboustranné bundy se sytými barvami, které vás skutečně ohromí. Máte chuť na barevný den nebo dáte přednost elegantní černé? Obě alternativy vám dovolí jeden kousek. 

Teplákové soupravy 

Teplákové soupravy už dávno nevypadají tak, jak vypadaly na spartakiádě za časů našich rodičů a prarodičů. Nové teplákové soupravy v naší nabídce jsou skvělým partnerem pro jarní běh, ale i na obyčejnou procházku po městě či nákupy s kamarádkami v případě, že vyžadujete trendy a komfortní kousek. 

Trendy mikiny 

Mikiny v naší nabídce jsou kategorie sama o sobě. Ani tento rok nezahálíme a vyzbrojili jsme se pořádnou dávkou a velkým množstvím trendy kousků z nejnovější kolekce. Využijte zaváděcí ceny. 

Vzpomínka na dětství 

Která z nás neměla během svých mládežnických dob mikinu s Mickeym a Minnie? V naší nabídce najdete rozkošné mikiny pro velké slečny, které stále milují své oblíbené hrdiny a nestydí se ukázat jejich celému světu na své nové trendy mikině. 

Výprodej skladových zásob 

Po zimě má u nás své místo i výprodej skladových zásob. Pokud jste si zamilovali nějaký kousek z naší nabídky a odolaly jste, při současných snížených cenách už neodoláte. Přemýšlejte rychle, skladové zásoby zimních kousků se rychle míjejí.