Novinky z PFW: Kabáty s kožešinou ovládly módní mola

Máme za sebou pařížský týden módy, který přinesl nejnovější kolekce předních světových návrhářů. Jako každý rok jsme měli možnost vidět modely, které se do obchodů nikdy nedostanou. Měli jsme však příležitost vystopovat horké trendy, které ovládnou následující sezónu. Jedním z nich jsou oblíbené kabáty s kožešinou. Nejvíce viditelné byly především barevné kožešiny.

 

 

Proč upřednostnit kabát s kožešinou před klasickou bundou?

Zimy u nás bývají velmi chladné. Proto většina žen upřednostňuje klasické zimní bundy, které je zahřejí i v tom nejhorším počasí. Avšak dnešní kabáty mají skvělé podšívky, které plní tuto funkci stejně dobře, v některých případech dokonce ještě lépe. A navíc působí mnohem více ženštěji než klasické těžké bundy, že? Kromě toho jsou vhodnou volbou pro ženy, které kladou důraz na elegantní módu.

 

Klasika versus barevné provedení

Barvy a moderní střihy se mění i v tomto směru. Už dávno se nenosí jen obyčejné rovně střižené kabáty v hnědé barvě s kouskem kožešiny kolem kontur. V dnešní době jsou kabáty mnohem sofistikovanější a barevnější, než byly před pár lety. Momentálně máte na výběr ze dvou trendů - buď zvolíte klasiku v podobě neutrálních barev, která je ve skutečnosti elegantnější variantou, nebo můžete dát prostor své náladě a projevit se v barevném kabátě s barevnou kožešinou. Tyto trendy jsou pořádně ulítlé.

 

Které kousky jsou nejvíce IN

Pokud chcete být chic, měli byste se při výběru soustředit na to, aby měl kabát barevnou kožešinu, ideálně v růžové barvě. Druhým pravidlem, kterého byste se měly držet, je netypické provedení. Ať už jde o atypický střih, materiál nebo barvu. Velmi hot je kabát, který je provázaný v pase gumičkou. Na molech jsme viděli především kabáty v matném provedení, většinou v matné černé, která poutá pozornost na první pohled.