TOP zásady pro nošení legín: Abyste vypadaly skutečně dobře

Legíny patří ke stále oblíbeným kouskům. Nosí se již jako klasické kalhoty. Mnoho žen je nosí na každou příležitost. Bohužel existují ženy, které je neumí nosit a zbytečně tím dělají jeden trapas za druhým. Na nošení legín existují zásady, které se opravdu nevyplácí porušovat. Na co byste si u legín měli dát pozor, a tím se vyhnout zbytečným trapasům?

 

Legíny a crop top k sobě opravdu nepatří

Některé ženy ve snaze působit sexy volí pozoruhodné kombinace. K jedné z nich patří kombinace legín a crop topu, v horším případě sportovní podprsenky. Dámy, toto opravdu nenoste. Pouze pokud se chystáte sportovat nebo na turistiku do lesa. Do města se tento outfit opravdu nehodí a můžete si vysloužit výsměšné pohledy kolemjdoucích. Pokud přece jen chcete ukázat bříško, zvolte legíny s vyšším pasem a tričko, které vám zakryje alespoň pupek. Důkladně však zvažte, kam si tento outfit obléknete.

 

Prosvítající legíny jednou provždy vyhoďte ze svého šatníku

Prosvítající legíny a legíny v tělové barvě by se měly zakázat. Prosvítající legíny jsou kýčem, který ani nikdy nebyl v módě. Určitě nechcete, aby kolemjdoucí viděli partie, které by měly být skryty. V kombinaci s nevhodným spodním prádlem máte největší módní trapas, který se vám může stát. Speciální kategorií jsou legíny v tělové barvě. Určitě se vám už stalo, že jste zdálky viděly ženu a přemýšlely, zda si nezapomněla vzít kalhoty. Přestože tělové legíny si užily pět minut své slávy na jaře, určitě se jim obloukem vyhněte.

 

Zásada, čím výše, tím lépe, opravdu neplatí

Některé ženy ve snaze opticky si prodloužit nohy nosí legíny pekelně vysoko. Druhým případem je, že se vám legíny během pohybu posouvají stále výš a výš. Odteď noste své legíny na tom místě, kde mají být a během dne kontrolujte, zda se vám nedej bože nevytáhly výše. Zaříznuté legíny jsou dalším módním trapasem, kterému byste se měli vyhnout.Zvolte legíny a skombinujte ho s volnou dlouhou tunikou.