V roce 2019 budou módě vládnout dlouhé sukně

Na přehlídkách módních domů byly vidět trendy, které budou vládnout roku 2019. Mezi nejvýraznější z nich patří dlouhé sukně v různých barvách, vzorech, materiálech ale i délkách. V tomto článku si představíme nejnovější trendy v maxi sukních, o kterých byste měly vědět. Jaké sukně budou IN v roce 2019?

 

Širokou sukni v černé barvě musíte mít

Dlouhá černá sukně je základ, který ve svém šatníku musíte mít. Nosí se volné střihy, pod které směle můžete obléknout obtažené kalhoty - přesně tak to nosily modelky na molech. Zajímavá volba na tuto zimu, že? Kromě toho módní domy pracovaly i s řasením a strukturou sukní. Čím větší a nařasenější sukně, tím lépe. K těmto sukním jsou ideální obtažené kožené holínky sahající do půlky stehen. Co se týče bundy, měla by být co nejkratší, aby nechala dlouhou sukni a boty vyniknout.

 

Vzory se nosí i na sukních

Po klasických jednobarevných sukních přicházejí na řadu i sukně v různých vzorech a motivech. Především kárované sukně zažívají svůj velký boom. Ale pozor - nezůstaňte jen při klasické červeno-černé kombinací! Káro se tuto sezónu nosí v různých barvách, proto buďte odvážná a pořiďte si maxi sukni v barvě žlutého károvaného vzoru. Především střih, který vidíte na obrázku, je mimořádně trendy. Tuto sukni doplňte výrazným páskem a klidně i vzorovanou halenkou. Vzory budou v roce 2019 všude.

 

Kombinace materiálů je neuvěřitelně chic

Módní domy se letos pohrály i s kombinací materiálů na oblečení. Něco podobného bylo vidět na přechodných bundách v minulých sezónách, když měly na rukávech koženkové aplikace. Pokud chcete být v roce 2019 trendy, rozhlédněte se po maxi sukních, na kterých je mix různých materiálů. Tato kombinace koženky a rifloviny je velmi chic a hodí se především ženám, které mají rády sportovní eleganci.