Vybíráte zimní bundu? S těmito určitě zabodujete

Výběr zimní bundy je náročnější, než se může na první pohled zdát. Potřebujeme bundu, která nejen dobře vypadá, ale také nás zahřeje a v případě potřeby nepromokne. Najít tu správnou bundu může být opravdu náročná záležitost, proto byste jejímu výběru měly věnovat dostatek pozornosti. Vždyť bundu většinou nenosíme jen jednu sezónu, že? Přinášíme vám kousky, které jsou nejen funkční, ale určitě s nimi i zabodujete.

 

Kvalitní zimní bunda do každého šatníku

Kvalitní zimní bunda by vás měla ochránit před výkyvy chladného podzimního i zimního počasí. Pokud hledáte univerzální kousek, který se bude hodit k oblečení z vašeho šatníku, tato bunda je pro vás to pravé. Nejenže dobře vypadá, ale ochrání vás i před deštěm, sněhem i silným větrem. Díky jejímu materiálu určitě nepromoknete, což oceníte při nečekaných přeháňkách, které jsou pro tato roční období typické.

 

Zimní bunda, která je IN již několik sezón

Pokud hledáte funkční kousek, který je navíc i stylový, sáhněte po této bundě. Je IN již několik sezón, čemuž vděčí nejen svému designu, ale i funkčnosti. Skvěle vás zahřeje, ale poskytne vám i ochranu před deštěm. Pokud je pro vás typické, že trávíte hodně času venku, určitě oceníte zateplenou kapuci, která vás ochrání i v tom nejnepříznivějším počasí. Klidně ji zkombinujte i s holínkami, které jsou na podzim skutečně nezbytné a k této bundě dokonale pasují.

 

Nebojte se barev i v zimě

Barvy, barvy, barvy. Doprovázejí nás celé léto a na podzim na ně jaksi rychle zapomeneme. Nebojte se barev i v zimě. Barevná zimní bunda dodá vašemu outfitu energii, kterou v chladných dnech skutečně potřebujete. Navíc vás zimní bunda neomrzí po několika týdnech a dlouhou zimu si v ní skutečně užijete. Vyberte si kousek, který sahá minimálně do poloviny boků. Zejména v zimě pocítíte ten rozdíl mezi krátkou a dlouhou zimní bundou.