Začíná plesová sezóna, jste připravena?

Hned po vánočních svátcích přichází na řadu plesová sezóna. Ať už se chystáte na nějaký obrovský ples v Praze nebo jen na lokální hasičský ve vaší rodné obci, určitě chcete být za hvězdu. My jsme si pro vás připravili lákavou nabídku produktů, se kterými na plese zazáříte.

Elegantní plesové šaty

Elegantní šaty z naší nabídky jsou jako stvořené na nadcházející plesovou sezónu. Vyberte si z obrovské palety barev a střihů. Dáte přednost šatům, které zakrývají i ramena? Co říkáte na třpytky a co na netradiční kombinace barev a látky? Výběr je jen na vás a určitě nešlápnete vedle.

Krátké šaty na ples?

Nikdo neřekl, že na ples musíte přijít v róbě s dvoumetrovou vlečkou. I v krátkých šatech můžete na plese vypadat jako princezna. Chcete-li ukázat svou postavu a nohy, mezi krátkými šaty najdete velké množství kousků, které jsou pro váš ples jako stvořené.

Slaďte se s partnerem

Při výběru šatů nezapomínejte na jednu podstatnou věc. Partnerovi musíte následně sehnat minimálně stejného motýlka nebo kravatu. Doporučuje se najít i kapesník do náprsní kapsy nebo jiný barevný doplněk, který ladí s vaším outfitem.

Co na vrch?

Jelikož jsou plesy během zimních měsíců, třeba se pořádně chránit. Vyberte si elegantní dlouhý dámský kabátek z naší nabídky a při přesunu z auta do sálu se nemusíte bát nachlazení. Navíc budete stále vypadat neodolatelně a elegantně zároveň.

Nezapomeňte na náš výprodej

I po Vánocích na vás v naší nabídce stále čeká množství zlevněných produktů. Nebyl čas vybrat si novou mikinu nebo kabátek před svátky? Můžete tak učinit nyní a navíc ještě i ušetříte. Prohlédněte si celou naši akční nabídku a objednávejte ještě dnes.