Dámské šortky: předveďte krásné opálené nohy

Asi každá milujeme letní módu. Tvoří ji lehké kousky, krátké střihy a vzdušné materiály. Přes léto je mnohem snazší vytvořit sexy outfit, protože můžeme odhalit více. Jedním ze základních kousků letní módy jsou dámské šortky, v nichž vyniknou krásně opálené nohy. Jaké šortky byste měly mít ve svém šatníku?

 

Bílé šortky jsou základním kouskem šatníku

Bílá barva neodmyslitelně patří k létu. Dají se nosit na milion způsobů – se sportovním tričkem, lehkou tunikou nebo elegantní halenkou. Přes léto byste si měly pořídit dámské šortky v bílé barvě, které se velmi snadno kombinují. Kromě toho v bílé vynikne vaše opálení mnohem více. Nosí se bílé šortky s vyšším pasem, s vybíjením na bocích (najdete v našem e-shopu), ale i šortky ultra krátkého střihu, ve kterých vynikne vaše vytvarovaná postava.

 

Vzorované šortky (nejen) na letní párty

Vzory neodmyslitelně patří k létu a nosí se na každém kousku oblečení. Velmi trendy jsou také šortky s výrazným vzorem v pastelových barvách, které se nosí se vzorovaným trikem, ale také s jednoduchými jednobarevnými kousky. Vzorované dámské šortky jsou ideální nejen do města, ale i na večerní párty. Velmi pěkně vyniknou s jednoduchými lodičkami a bílou halenkou. Nebojte se použít i doplňky. Už se nenosí jen jeden výrazný kousek na celý outfit. Klidně zvolte více výrazných kousků, ale dejte si pozor, abyste nepůsobily ověšeně jako vánoční stromeček.

 

Žluté šortky vám vykouzlí letní náladu

Je venku zataženo? Nevadí, letní náladu si můžete vykouzlit také pomocí dámských šortek v signální žluté barvě. Tyto šortky s vyšívanými kuličkami máme i v naší nabídce. Díky nim můžete nosit šortky v elegantním stylu, ale klidně je zkombinujte i se sportovním barevným tričkem. K těmto šortkám se hodí trendy žabky s umělou kožešinou, ale i gladiátory s vysokým vázáním.