Jaké jarní bundy frčí tuto sezónu?

Jaro je v plném proudu a zimní kabáty jsme už dávno uklidily do sklepů a šatníků. Nyní přichází čas lehkých letních bundiček, které nás ochrání před případnou náhlou změnou počasí. Jak zůstat trendy i během jara a co tuto sezónu nejvíce frčí?

Koženkové

Jednoduché koženkové bundy jsou v módě již více než 70 let. Věřili byste tomu? Tento klasický motorkářský styl pravděpodobně nikdy nevymře a stejně to platí i tuto sezónu. Pokud je tento styl kompatibilní s vaší osobností, určitě nešlápnete vedle.

Do pasu

Někdo by mohl namítnout, že takové bundy mohou odhalit spodní část zad a způsobit tak zdravotní problémy prostřednictvím nachlazení. Pokud takovou bundičku však vhodně zkombinujete s vysokými jeansy, žádný problém se nekoná.

Kabátový styl

Jarní a podzimní přechodné kabátky jsou ideálním řešením během dní, kdy chcete vypadat elegantně a sportovnější bunda se vám moc nehodí. Vsaďte na lehký kabátek, který v případě náhlého oteplení snadno shodíte a odnesete i v ruce.

Retro

Bundy jako vystřižené z amerických filmů z 90. let pomalu zaplavují některé obchody. Pokud se na tento styl necítíte, možná stačí počkat rok, dokud se rozmůže více. Nyní se však můžete stát doslova průkopnicemi.

Jednoduchost skrývá mnoho

Všechny současné trendy oblečení, bundy nevyjímaje, sledují jednoduchost linií a čistotu celého designu vašeho outfitu. Jednoduchými zemitými a jarním barvami rozhodně nic nezkazíte, stejně, jako když si vyberete modely z našeho e-shopu.