Kabelka, batoh nebo trendy taška?

Problematika nošení osobních věcí je věc, která potká v životě každého člověka bez ohledu na pohlaví a věk. Ženy přece jen potřebují trochu více věcí než muži, a protože nenosí kapsáče, nemohou si těch pár drobností jen tak narvat do kalhot a vydat se do města. Jakou alternativu tedy zvolit?

Kabelka nemusí být jen elegantní

Pokud si myslíte, že vlastnictví kabelky nutně znamená povinnost nosit šaty, kostýmky a sukně, jste na omylu. V dnešní době širokého výběru na trhu najdete modely kabelek, které se skvěle hodí i k obyčejné letní halence a riflím. Praktičtější ženy, které žijí ve městě s nízkým výskytem kapsářů, mohou zvolit i takzvanou cross-body kabelku.

Batoh

Někdo si u tohoto slova představí obrovský vojenský maskáčový batoh, někdo turistickou krosnu, se kterou se tak rádi ve vlacích prodírají studenti při cestě na internát, ale my si představíme malý a moderní stylový vak s jednoduchým zapínáním a dvěma popruhy nebo šňůrkami. Nenechá vás ve štychu při turistice ani ve městě a hodí téměř ke všemu kromě plesové róby. Pokud nezvolíte přímo infantilní vzor, ​​ale dáte raději přednost jedné zemité barvě nebo jednoduchému tečkovanému vzoru, ​​můžete jej nosit klidně i do práce.

Malá sportovní taška

Tuto alternativu často volí zejména mladší slečny. Kapsa se dá pohodlně přehodit přes rameno, není až tak elegantní jako kabelka, ale ani tak všední jako batoh. Je to takový zdravý kompromis mezi velikostí, elegancí, praktickým hlediskem a všemi ostatními aspekty nošení osobních věcí. Pokud opět zvolíte nějaký hranatý módní kousek s jednoduchý zipem, můžete si ji vzít na pracovní poradu, ale i do skateparku.

 

V čem nosíte vaše věci nejraději vy? Pochlubte se nám do komentářů, nebo nám rovnou pošlete fotografii vašeho oblíbeného outfitu