Které vzory na tričkách se nehodí do práce?

Vzorovaná trička a trička s různými nápisy jsou moderní a stylová. I v naší nabídce najdete mnoho takových originálních kousků. Existuje však celá paleta různých vzorů, které se nehodí do práce a na jiná formální setkání. Které to jsou?

Vulgární nápisy 

To, že nápisu v angličtině na vašem tričku nerozumí babička a její přítelkyně, neznamená, že mu nerozumí nový klient vašeho šéfa. Přijít do práce v tričku s nápisem F*ck off je skutečně odvážné a my to tedy vůbec nedoporučujeme.

Alkoholové výjevy 

Pivní břicho, panáky, pohár vína, ale také různé vtipné nápisy, které okolí odtajňují vaši lásku k alkoholu, jsou další kategorií potisku, kterou do práce raději nenoste. Nechcete přece na kolegy působit jako alkoholici, že?

Nahota 

Nahota na pracoviště nepatří a klidně se vám může stát, že vás za něco takového někdo obviní ze sexuálního obtěžování. Pokud se na vašem pracovišti vyskytují i ​​děti, na podobné výjevy na tričkách rovnou zapomeňte.

Politické/náboženské motivy 

Pokud nepracujete v nějaké politické straně, tričko s jejím logem do práce raději nenoste. Nikoho nezajímá, jestli jste komunista nebo anarchista. Politické debaty s sebou nesou vášně a nenávist. To do práce rozhodně nepatří.

Platí to i pro mikiny 

Všechny tyto pravidla samozřejmě neplatí jen pro trička, ale i pro ostatní kousky oblečení s potiskem, a tedy například pro mikiny. Vyvarujte se nošení podobných vzorů do práce (i do školy) a váš život bude mnohem jednodušší bez zbytečného vysvětlování přešlapů před autoritami.