Nejoblíbenější kousky léta 2019? Toto jsou naši favorité!

Léto už je v plném proudu a různými outfity se to v ulicích jen hemží. Ačkoli často nesledujete módní magazíny a seriály podle outfitů, přesně víte, co je právě tento rok v módě. Které kousky byste si měly pohlídat, pokud chcete udržet krok s módou? Všechny kousky najdete v naší nabídce!

TOP KOUSEK TOHOTO LÉTA: OBEPNUTÉ SPORTOVNÍ ŠATY

Že na vás tyto šaty působí jako z minulého století? Ano, přesně tak to má být! Móda se postupně vrací a i kousky, které byly oblíbené ještě před miléniem. Patří k nim i tyto obepnuté sportovní šaty, které byste měly zkombinovat například s teniskami a kšiltovkou. Do kategorie must haves kategorie zařadíme i šusťákové kalhoty s puky po bocích, které již dávno vlastní každá správná blogerka. V těchto kouscích budete na ulici poutat zvědavé pohledy a možná dostanete i pochvalu od módních maniaček.

 

KOMFORTNÍ TEPLÁKY, KTERÉ SE HODÍ I VEN

Tepláky se už nějaký ten rok nenosí jen doma. Dostaly se do ulic, a dokonce i na módní mola slavných prohlídek. Jestliže vás klasické tepláky už opravdu nudí, pořiďte si vzorované tepláky s motivem novin, které budou poutat zvědavé pohledy. Pokud je správně zkombinujete například s vtipným tričkem, v tomto outfitu můžete bez obav vyrazit i do nákupního centra. Pokud máte odvahu, obujte k nim například letní sandály na podpatku, přesně tak, jak to dělají módní fashionistky. Nepoutejte už pozornost pouze crossbody kabelkou, hodí se k ním spíše velké shopper tašky, do kterých se vám vejde úplně všechno.

 

ELEGANTNÍ TRIČKO JE HLAVNÍ VÝBAVOU FASHIONISTEK NA FESTIVAL

Toto léto byste si měly pořídit aspoň jedno nové tričko s motivem, ve kterém vyrazíte na nejbližší festival. Klidně ho zkombinujte se zmíněnými tepláky, o kterých píšeme výše. K tomuto outfitu se samozřejmě hodí sportovní obuv, proto oprašte své oblíbené červené trampky.