Podzim je za chvíli zde. Už máte svoji bundu?

Ani se nenadějeme a léto je fuč. Polovina už je za námi a my bychom se měli pomalu, ale jistě připravovat na podzimní sezónu. Rána už jsou chladná a ani večer u bazénu již nejsou takové teploty, jako na začátku července. Jaký outfit je třeba doplnit do vašeho šatníku? 

Zemité barvy 

Nejen tento, ale v podstatě každý podzim se nese v duchu přírodních zemitých barev. Různé odstíny zelené, hnědé, khaki, coyote a podobných odstínů dokonale ladí s přírodou, která se pomalu ubírá na zimní spánek. I vaše přechodná bundička se může nést v duchu těchto barev.

Výrazné vzory 

I když si vyberete bundu spíše v přírodních a nenápadných barvách, určitě vás okouzlí nějaká zajímavá aplikace, například žlutá podšívka nebo křiklavě červená kapuce. Takový vzor dodá jinak fádnímu kousku zcela jiný vzhled a rozzáří každý den, kdy si ho na sebe obléknete. 

Šik střih 

Moderní bundy mají skutečně šik střih, který odhalí krásu každé ženské postavy. Úzký pásek vystřídají širší boky a bunda spolehlivě sahá až pod zadek, díky čemuž vás ochrání i před nepříjemným větrem. Zapomeňte na staré a nemoderní bundy, u nás najdete jen ty nejnovější kolekce. 

Kapuce téměř povinností 

Kapuce není jen módním doplňkem, který zvýrazňuje design vaší nové bundy, ale opravdu slouží jako spolehlivá ochrana před deštěm a větrem. Pokud si nechcete zkazit účes nebo lehce se nachladit, když vám ofoukne krk, dobrá kapuce vás spolehlivě ochrání ve skutečně každém nepříznivém počasí. 

Mnoho doplňků 

Bundy v naší nabídce mají mnoho moderních doplňků, které krásně vystihnou design vašeho nového kousku. Různé zipy, poutka, knoflíky, ale i praktické kapsy navíc s velmi designovým vzhledem oceníte při každé procházce městem. Vyberte si z naší nabídky ještě dnes.