S přechodnou bundou od jara až do podzimu

Přechodné bundy jsou praktickým společníkem během jara a podzimu. Díky nim vás nepřekvapí vrtochy počasí, které jsou pro toto období typické. Avšak přechodné bundy můžete využít i přes léto, kdy se venku ochladí a je zima na lehké letní oblečení. Poradíme vám s výběrem té správné bundy, kterou můžete nosit od jara až do podzimu.

 

 

Trendová a romantická

Přesně taková je přechodná bunda v růžové barvě s kapucí. Hodí se především ke sportovnímu šatníku v jemných barvách. Její výhodou je, že díky své délce sahající do poloviny boků vás zahřeje. Zároveň však skryje nějaká kila navíc po dlouhé zimě. Díky kapuci vás nepřekvapí ani déšť a vítr, které jsou typické pro přechodné období.

Sportovní a praktická

Tento styl se nosí již několik sezón a je velmi populární hlavně u mladých žen. Přechodná bunda se hodí především k riflím a kalhotám. Pokud je váš šatník sestaven převážně ze sportovních kousků, tato bunda je pro vás ta pravá. Příjemně vás zahřeje i během chladných letních večerů.

Stylová a mladistvá

Pokud jste mladá (nebo se tak alespoň cítíte), sáhněte po nejstylovějším kousku posledních sezón. Tento model se stal populární doslova ze dne na den. Hodí se hlavně do sportovních šatníků. Vaše rifle a mikina bude působit mnohem více trendově, pokud si k nim obléknete stylový kousek v podobě tohoto střihu přechodné bundy.

Elegantní a nadčasová

Jste za každých okolností dáma, a to se odráží i ve vašem šatníku? Pak potřebujete přechodnou bundu, která se bude hodit k vašim elegantním sukním i kalhotám. Tento střih obepíná vaše křivky, a zároveň její design a provedení působí slušně a elegantně. Pokud hledáte kousek, který se hodí na formální i neformální příležitosti, tento model bundy je pro vás ten pravý.

Originální a stylová

Připomíná váš šatník spíše oblečení vašeho partnera? Ženy, které se chtějí cítit originální a zároveň pohodlně, sahají po výjimečných kouscích. Tato bombr je v netradiční barevné kombinaci a také její střih nepůsobí klasicky. Je vhodným společníkem do vašeho šatníku, když v něm převládají tepláky, pudlové kalhoty a jiné sportovní kousky.