Šaty, které využijete i na podzim

Věříme, že jste si přes léto šaty pořádně užily. Na podzim je nemusíte nutně odložit. I letní šaty se dají zkombinovat do podzimního outfitu. Jen musíte vědět jak. Kombinace lehkých letních materiálů s podzimními kousky je to, co byste měly tento podzim vyzkoušet. Jak zkombinovat vaše oblíbené letní šaty a být trendy na podzim?

 

Zkombinujte tmavé podzimní kousky se signálními šaty

Nenechte se strhnout pochmurnými podzimními dny. Signální barvy vám vykouzlí náladu. Vytáhněte své oblíbené šaty, nejlépe jednobarevné. Barevné šaty se budou ideálně kombinovat s šedou barvou, která si skvěle rozumí se žlutou, růžovou i fialovou. Skvělou kombinací mohou být šaty, šedý kabát a baret v krémové barvě z úpletu, případně šál z jedné kolekce. K tomu si obujte jednoduché kozačky v kaštanově hnědé barvě.

 

Minišaty, které se nosí s výraznými nadkolenkami

Pokud vlastníte podobné šaty, určitě jste kralovaly letním trendům. Tyto sportovní šaty však neodkládejte na příští rok, ale vytáhněte je ještě i na podzim. Zkombinujte je s výraznými nadkolenkami a kabátkem sahajícím do poloviny stehen. Vhodnou obuví budou kotníkové kozačky, díky kterým vyniknou vaše nohy. Abyste podtrhly sportovního ducha těchto šatů, na hlavu si dejte kšiltovku. Vhodný je i malý batoh na záda a na večer minikabelka do ruky.

 

Klasická kombinace v podobě úpletových šatů

Tyto šaty jsou skvělou volbou na chladné letní dny, ale i na podzim. Zvláště tehdy, pokud máte ráda elegantní módu. Šaty z úpletu se nosí v kombinaci s kozačkami nad kolena a vzorovanými punčoškami. K tomu si oblečte krátký kabátek s falešnou kožešinou. Nezapomeňte na doplňky v podobě baretu z úpletu a metalickým doplňkem, které jsou ideální na podzim. Pokud jsou vaše šaty volné, doplňte je v pase výrazným páskem, který vytvaruje vaši postavu.