Sestavte si trendy letní outfit: 3 kousky, které musíte mít

Váš šatník by měl mít základ, který tvoří kvalitní věci, které se snadno kombinují. Pokud takový základ máte, měly byste ho každou sezónu doplnit o hot kousky, které zaručí, že budete působit trendy a ukáží okolí, že držíte krok s módou. Které 3 kousky byste toto léto měly mít ve svém šatníku?

 

Teplákové overaly: hit milovnic módy tohoto léta

Overaly máme v šatníku již několik sezón. Podle materiálu je můžeme nosit na formální události, oslavy, ale i na párty či kávu s kamarádkou ve městě. Toto léto je must have teplákový overal, který zbožňují milovnice módy. Jejich výhodou je, že jsou pohodlné, ale přesto nechají vyniknout vaši postavu. Teplákový overal oceníte zejména tehdy, pokud vás čeká večerní párty. V srpnu už nebývá večer tak teplo, proto nemusíte s sebou tahat přechodnou bundu a můžete věnovat celý večer jen zábavě.

.

Boy-friend rifle zažívají svůj vrchol

Pokud jste dosud odolávaly trendu boy-friend riflí, toto léto byste se mu měly konečně poddat a pořídit si je v roztrhaném provedení. Uvidíte, že vás zachrání během těch dní, kdy vám chybí kreativita, ale přesto chcete působit trendy. Jak být toto léto IN? Zkombinujte je s dámským body, sakem a teniskami.

 

Stop nudným lodičkám - toto léto vsaďte na výrazné lodičky

Co se týče bot, chybí nám kreativita a odvaha. Často botami jen doplňujeme outfit. Zkuste někdy dát své boty do popředí a přizpůsobit jim celý outfit. Proto si toto léto pořiďte alespoň jedny výrazné lodičky. Nemyslíme tím lodičky ve výrazné barvě. Zkuste najít lodičky, které mají vzor, ​​případně jsou řešeny zajímavým tvarem podpatku. Experimentujte i s různými délkami podpatků. Inspirujte se outfity syrských žen, které výrazné lodičky kombinují s výraznými lehkými kardigany a kimony.