Tyto novinky vás v zimě skvěle zahřejí

Zima přišla doslova ze dne na den. Pokud jste si dosud nestihly pořídit trendy zimní věci, je opravdu nejvyšší čas. Pořiďte si do svého zimního šatníku pár kousků, které vašim starším věcem dají zcela nový rozměr. Přinášíme vám několik kousků, které byste měly mít ještě předtím, než naplno udeří zima.

 

Khaki parka s růžovou kožešinou

Pokud si budete pořizovat, byť jen jediný kousek do vašeho šatníku, určitě investujte do khaki parky s růžovou kožešinou, ideálně i s růžovou podšívkou. Tato parka je must have této zimy. Obdivné pohledy ostatních milovnic módy vás zaručeně neminou. Určitě se k tomu i trendy obujte. Ideálním řešením jsou monstrózní tenisky, které ovládly trendy podzimní i zimní sezóny. Tyto dva kousky k sobě dokonale pasují, proto byste nad jejich koupí určitě měly popřemýšlet.

 

Prodloužená mikina do sportovního šatníku

Prodloužené mikiny jsou skvělou volbou, pokud jste vyznavačkou sportovní módy. Tyto mikiny jsou trendy a dobře se kombinují jak s kalhotami, tak i s klasickými džínami. Při výběru obuvi však buďte velmi opatrná - prodloužené mikiny se vůbec nesnesou s elegantními botami na podpatcích. Avšak vyniknou u takzvaných traktorek, které jsou stále oblíbeným kouskem v pánské i dámské módě. Ideální kombinaci dosáhnete, pokud prodlouženou mikinu zkombinujete s teniskami, které jsme zmínili výše.

 

Teplá červená mikina vás zahřeje

Signální barvy jsou to, co na podzim potřebujeme. Dokáží nám zlepšit náladu, i přinést nový vítr do našeho šatníku. Právě signální červená barva je to, co váš šatník potřebuje. Pořiďte si v této barvě teplou mikinu na zip, kterou využijete mnohem více, než si nyní myslíte. Pod zimní bundou vás skvěle zahřeje. Zvolte k ní tmavé slim fit kalhoty, případně světlé boyfriend džínsy, které se znovu tlačí do našich šatníků.