Vsaďte tuto zimu na vzory a vyniknete

Návrháři hlásí, že tuto zimu byste měly vsadit na vzory. Nosí se jakékoli vzory - od geometrických až po zvířecí. Vzory na oblečení dokonale obohatí váš zimní šatník, který je převážně složen z tmavých barev. Právě tmavé barvy se dobře kombinují se vzory. Které vzory jsou tuto zimu IN, a vy v nich dokonale vyniknete?

 

Halenka v geometrickém vzoru je must have

Určitě ve svém šatníku máte halenku v různých barvách i střizích. Ale najdete v něm halenky v geometrickém vzoru? Tuto sezónu by bylo velkou chybou si ji nepořídit! Nosí se geometrické vzory v různých barvách, hlavně vzor v černo-bílé barvě je trendy. Nemusíte zůstat jen u halenek. Klidně si pořiďte i obtažené kalhoty v tomto vzoru a kombinujte je se vzorovanými halenkami. Nemusíte se bát, že to přeženete, protože tuto sezónu se nosí kombinace vzorů.

 

Vzor, který nás asi nikdy neomrzí

Pokud nejste moc na vzory a váš šatník je spíše jednoduchý, určitě si neodepřete tygrovaný vzor. Na molech byly vidět halenky, šaty, dokonce i kalhoty v tomto vzoru. Jeho výhodou je, že tento trend je nesmrtelný a určitě nezapadne na dno vašeho šatníku po jedné sezóně. Můžete zvolit i doplňky v tomto vzoru, tygrovaná šála ozvláštní váš zimní outfit k nepoznání. Nosí se také tunely a pokrývky hlavy v tygrovaném vzoru.

 

Káro tak trochu jinak

Každá z nás zná káro. Naše mámy nosily kostýmy v tomto vzoru, především áčkové minisukně v nesmrtelné červeno-černé kombinací. Tuto sezónu je károvaný vzor znovu IN, ovšem v novém provedení. Návrháři vsadili na barvy, proto byste se měly poohlédnout po kabátech a sukních ve fialovém, zeleném a modrém káru, které se tuto sezónu nosí. Tyto barvy budou výborně kombinovat s vaším šatníkem. Především byste měly vsadit na dlouhou fialovou károvanou sukni, která je hot kouskem této sezóny a doplnit ji sakem ve stejné barvě.