ZIMNÍ BUNDY - VSAĎTE TENTO ROK NA BAREVNOST

ZIMNÍ BUNDY - VSAĎTE TENTO ROK NA BAREVNOST

 

Každý rok se během zimního období setkáváme s tmavými barvami, které nás provázejí všude, kam se pohneme. Kratší dny a sychravé počasí nám na náladě rozhodně nepřidávají. Jak si rozzářit dny a podpořit dobrou náladu? Naší volbou jsou jednoznačně krásné zářivé zimní bundy, které nám vykouzlí úsměv na tváři, jakmile je vytáhneme ze skříně. Najdete si tento rok svou oblíbenou barvu, které věnujete pozornost? Červená, zářivě modrá, zelená nebo žlutá? A proč vlastně volit barevné zimní bundy místo tmavé klasiky? Prozradíme vám v dnešním článku!

 

Barevné zimní bundy nám do života přinášejí více úsměvu

Mnohé studie se zabývaly vlivem barev na psychiku člověka. My však nepotřebujeme vědu, abychom věděli, že zářivá žlutá zimní bunda nám dokáže okamžitě vykouzlit úsměv na tváři. Cítíme se jednoduše lépe a s mnohem větší lehkostí zvládáme i sychravé počasí, které útočí na naši psychiku.

 

S pomocí barev dokážeme vykročit z naší komfortní zóny

Během zimního období je mimořádně snadné splynout s davem. Tmavé barvy v nás vůbec neprobouzí kreativitu či chuť zkusit něco jiného. A proto sáhněme letos po zářivých a nápaditých barvách, které nás od tmavého davu odliší během sekundy. S dobrou náladou a lehkým krokem vykročíme do našich dnů a pustíme se do nových jedinečných úkolů, které nás posunou vpřed.

 

Pusťte se do nových módních kombinací

Zářivá zimní bunda vám pomůže vytvořit krásné nové kombinace. Zaměřme se například na zářivě žlutou bundu delšího střihu. Zkombinovat ji můžete s tmavomodrými džínami, zelenými nebo vínovými kalhotami. Každá kombinace vám přinese nálož barev, které budou světlem vašich dní a zimní počasí se už vůbec nebude zdát fádní.

 

Dejte letos ve svém šatníku šanci barvám. Objevte nové a zajímavé kombinace, které prosvětlí i ten nejsychravější den.