3 příležitosti, na které si můžete obléknout trendy mikinu s potiskem

Pokud jste milovnicí sportovní módy, určitě vám ve skříni visí několik mikin. Napadlo vás osvěžit svůj běžný šatník a pořídit si pár sportovních mikin s potiskem? Pokud argumentujete tím, že byste je neměli kam nosit, dokážeme vám, že se dají obléci hned na několik příležitostí. Přinášíme Vám tři příležitosti, na které se hodí trendy mikina s potiskem.

 

Mikina s potiskem jako kousek na podzimní nákupy

Je zajímavé, že když se chystáme na nákup oblečení, tak dbáme na svůj outfit více než když volíme outfit do práce. S touto mikinou s potiskem budete nepřehlédnutelná. Infantilní vzory jsou stále IN, proto se nebojte mikin s Mickey Mouse a jinými postavičkami animovaných pohádek. Kromě toho, že v pohodlné mikině se vám bude lépe nakupovat, může vám posloužit i na jiné méně formální příležitosti. Při kombinování vzorů s animovanými postavičkami se však přidržte sportovního stylu a zapomeňte na podpatky.

 

Mikinu si klidně oblečte i do práce

Přestože jsou mikiny sportovní záležitostí, nemusíte je nosit jen ve volném čase. Pokud v práci nemáte povinný dress code a ani to charakter Vaší práce nevyžaduje, klidně si v sychravých podzimních dnech oblečte do práce pohodlnou mikinu s jemným potiskem. Pokud nechcete, aby vás kolegové považovali za infantilní, musíte být při výběru vzoru velmi opatrná. Určitě nic nezkazíte tečkami. K této mikině se hodí chino kalhoty, které jsou tento podzim velmi trendy.

 

Setkání s přítelkyněmi u kávy

Pokud se chystáte s přítelkyněmi na kávu, nemusíte zvolit právě nejelegantnější outfit, který máte v šatníku. Určitě se budete lépe cítit ve sportovní mikině. Avšak není sportovní mikina, jako sportovní mikina. Pořiďte si alespoň jeden kousek s potiskem, který by na vás přítelkyně netipovaly. Občas je příjemné vystoupit ze zaběhnutého stereotypu, i toho módního.