Co si obléci pod zimní bundu? Dlouhé mikiny jsou na to ideální

V zimě nemusíme moc přemýšlet nad tím, co si oblékneme. Většinou jsme oblečeny v silné zimní bundě, pod kterou není vidět, co máme na sobě. Čím ji však doplnit, abychom i v mínusových teplotách nezmrzly? Pro tuto příležitost jsou ideální dlouhé mikiny, které skvěle vypadají, jsou trendy, a navíc i skvěle zahřejí. Jak je zkombinovat s kalhotami? Dozvíte se v našem článku.

 

Zkombinujte mikinu s obepnutými kalhotami

Dlouhá mikina se velmi dobře kombinuje hlavně tehdy, když ve vašem šatníku převažují sportovní věci. Pokud vás však ke koupi dlouhé mikiny motivovala pouze chladná zima, nemáte ve skutečnosti mnoho kousků, které by se snadno kombinovaly. Určitě to však zkuste s obtaženými slim fit kalhotami, které jsou k dlouhé mikině jako stvořené. Na barvě nezáleží. Zkuste to především s bílými kalhotami, díky kterým oba kousky vyniknou. Ideální je, pokud vytváří navzájem barevný kontrast.

 

Dlouhá mikina a kraťasy? Proč ne

 

Ano, víme, kraťasy nejsou vhodné do zimy. Avšak co bychom pro módní outfit neudělaly? Tak směle do toho. Doplňte dlouhou mikinu a kraťasy teplými vzorovanými punčochami. Tuto sezónu jsou velmi trendy vzorované punčochy doplněné tlustými podkolenkami a kotníkovými kozačkami.

 

Dlouhá mikina si rozumí s trendy masivními teniskami

 

A co si obout k dlouhé mikině a zimní bundě? Nezůstaňte jen u nudných zimních bot. Je tolik možností, které jsou trendy a zároveň vás skvěle zahřejí. Například známé sportovní značky představily nedávno masivní tenisky, které okamžitě okopírovaly módní řetězce. Jde o tenisky, které nemají zcela typický vzhled, působí trochu divně až směšně. Přesto se jejich cena pohybuje až do astronomických výšin. Nemusíte investovat celou výplatu, abyste byly IN. Stačí je najít v běžných módních řetězcích, a zkombinovat s dlouhou mikinou a zimní bundou.