Dlouhé mikiny - neformální a stylové

Pokud nosíte převážně elegantní věci, určitě byste jednou za čas měli udělat změnu a obléci si kousky, které běžně nenosíte. Mezi ně mohou patřit neformální dlouhé mikiny, které jsou pohodlné, a navíc velmi stylové. V tomto článku Vám představíme výhody dlouhých mikin, které mohou být vaším společníkem na každý den.

 

Ukažte se v novém světle s výraznou mikinou

Dopřejte si změnu a místo svetříku si oblečte dlouhou mikinu. Vyberte si stylový kousek, který vám zlepší náladu, a tak vás snadno neomrzí. Uvidíte, že i vaše okolí tuto změnu pozitivně ocení a vy si pohodlné dlouhé mikiny oblíbíte nejen ve volném čase, ale budete si je chtít obléci častěji. Díky nim unosíte i rifle, které jste již dlouho na sobě neměla. Pořiďte si na podzim i pohodlné tenisky, které se budou k vaší mikině skvěle hodit.

 

Dlouhá mikina může být společníkem na každý den

Dlouhá mikina nemusí být vyhrazena jen pro volný čas. Klidně ji oblečte i na běžné denní nošení, kdy vyřizujete nezbytné povinnosti. Pokud si to můžete dovolit, je vhodným kouskem i do práce. Do kanceláře zvolte jednodušší variantu, například dlouhou mikinu v tmavomodré barvě s detaily z koženky. Chcete-li působit opravdu stylově, oblečte si k dlouhé mikině roztrhané rifle s barevnými aplikacemi. I sportovní outfit může být velmi trendy.

 

Projevte se, ve stylové barevné mikině

Zpříjemněte si podzimní dny dlouhou barevnou mikinou. Ženy v této mikině působí opravdu roztomile, protože dlouhá barevná mikina jim ubere několik let a působí velmi hravě. K mikině s barevnými detaily si oblečte barevné kalhoty, které se budou barevně hodit. K tomuto outfitu se hodí už jen jednoduché kotníkové tenisky a mini roztomilý batůžek. Tento outfit ocení především maminky, které se chtějí líbit, ale zároveň potřebují praktický outfit na každý den.