Jak nosit sportovní soupravy?

Sportovní soupravy už dávno nepatří jen do fitka. Dostaly se do ulic a našich každodenních outfitů. Být ve sportovním už vůbec není trapné. Avšak sportovní soupravy musíte umět nosit a kombinovat s ostatními kousky outfitu. Jak nosit sportovní soupravy, abyste byly IN?

 

Zamyslete se, jak se budete ve sportovní soupravě cítit

Jedna věc je pořídit si sportovní soupravu, druhá věc ji nosit. Ze začátku asi nebudete mít odvahu jen tak si ji obléknout a jít s kámoškou na kávu, případně na nákupy do nákupního centra. Ze začátku si ji oblečte do potravin, s dítětem na hřiště, na neformální návštěvu známých. Když si na ni zvyknete, budete mít odvahu ji nosit jako běžné kousky oblečení. Jenže je tu i opačný extrém - v práci nebudou moc nadšení, když přijdete v teplákové soupravě.

 

Kam si sportovní soupravu můžete obléknout?

Je milion příležitostí, kam lze sportovní soupravu obléci. Je velmi pohodlná a určitě si na ni rychle zvyknete. Pak ji můžete nosit na nákupy, na kávičky, na neformální večer s přáteli u piva, na procházku do přírody. Možností je opravdu hodně. I sportovní soupravy mají různé provedení. Za designérské sportovní soupravy se opravdu nemusíte stydět a klidně si ji oblečte na rande, pokud je váš potenciální přítel sportovní typ.

 

Určitě nezůstaňte jen u jedné soupravy

Bylo by velkou chybou zůstat jen u jedné soupravy. Když si vyzkoušíte jednu, brzy zatoužíte po dalších. Především tehdy, pokud vaše běžné povinnosti nevyžadují formální dress code. Pořiďte si sportovní soupravu v různých barvách, vzorech a délkách. A k nim samozřejmě vhodné doplňky - čepice s výrazným nápisem, kšiltovky, vhodné tenisky. Sportovních souprav se nemusíte vzdát ani přes zimu - existují soupravy ze silných materiálů, které vás dokonale zahřejí a budete se v nich cítit pohodlně.