Módní čepice, které si zamilujete

Pokrývky hlavy jsou IN již několik sezón. Nejen kvůli jejich praktičnosti, ale především díky jejich schopnosti ozvláštnit i ten nejjednodušší outfit. Ve svém šatníku byste měly mít v zásobě alespoň tři základní kousky, které budete podle potřeby kombinovat. Které módní čepice musíte mít?

 

Pořiďte si kšiltovku

Kšiltovky byly donedávna ještě pasé. Většinou je nosily jen hiphoperky. Avšak díky blogerům se dostaly do popředí. Kombinují je s různými styly oblékání. Díky tomu se už nemusíte bát vzít si kšiltovku například k falešnému kožichu. Velmi oblíbenou kombinací této zimy je kšiltovka, kožich sahající do půlky boků, lesklé obtažené legíny a vysoké podpatky. Samozřejmě, kšiltovku je třeba vybrat s vkusem a nenosit kšiltovku, kterou nosí partner na sobotní běh.

 

Módní barety se znovu vracejí do módy

Barety zažily svou velkou módní éru a znovu se vracejí do módy. Nosí se v různých úpravách - od semišových až po ty s cvočky. Jejich výhodou je, že se snadno kombinují téměř ke každému outfitu. Baret je ideálním doplňkem ke kožené bundě, ale vypadá dobře i v kombinaci lehký svetr a kožešinová vesta. Jeho výhodou je, že jej můžete nosit nejen venku, ale i uvnitř.

 

Tenká čepice dodá šmrnc každému outfitu

Tenké čepice vám nemusíme nijak speciálně představovat, protože jsou velmi oblíbené. Staly se už klasickým módním doplňkem, jako například čelenky. Zachrání vás i tehdy, když máte „bad hair day.“ S tím souvisí jejich další výhoda - nosí se celoročně. Proto se své oblíbené čepice nemusíte vzdát ani s příchodem teplého jarního počasí. Skvěle vypadají v kombinaci s opravdu vysokými podpatky a crossbody kabelkami. Pokud jste dosud tyto čepice nenosily, měly byste začít. Dokáží i z jednoduchého outfitu vyčarovat módní veledílo.