Nejoblíbenější kousky tohoto léta: Vyberte si z naší nabídky!

Léto je v plném proudu a trendy outfity se to v ulicích jen hemží. Ačkoli často nesledujete módní magazíny, podle outfitů přesně víte, co je právě v módě. Které kousky byste měli mít, pokud chcete udržet krok s módou? Všechny kousky najdete v naší nabídce!

 

HOT kousek tohoto léta: obepnuté sportovní šaty

Že na vás tyto šaty působí jako z 90. let? Ano, tak to má být! Móda se postupně vrací a i kousky, které byly oblíbené ještě před miléniem. Patří k nim i tyto obtažené sportovní šaty, které byste měly zkombinovat s oldschool teniskami a kšiltovkou. Do kategorie must have kategorie zařazujeme i šusťákové kalhoty s puky po bocích, které již dávno vlastní každá blogerka. V těchto kouscích budete na ulici poutat pohledy a možná dostanete i pochvalu od módních maniaček.

 

Vzorované tepláky, které se hodí i do města

Tepláky se už nějaký rok nenosí jen doma. Dostaly se do ulic a dokonce i na módní mola. Pokud vás klasické tepláky už nudí, pořiďte si vzorované tepláky s motivem novin, které budou poutat pohledy. Pokud je správně zkombinujete například s vtipným tričkem, v tomto outfitu můžete vyrazit i do nákupního centra. Pokud máte odvahu, obujte si k nim letní sandálky na podpatku, přesně tak, jak to dělají milovnice módy. Nepoutejte už pozornost crossbody kabelkou, hodí se k nim spíše velké shopper tašky, do kterých se vám vejde opravdu všechno.

 

Tričko s plameňákem je hlavním výbavou milovnic módy na festivalu

Plameňáci na nás útočí odevšad. Od módy přes pomůcky do vody, dokonce si lidé dávají plameňáky vytetovat. Proto byste si toto léto měli pořídit alespoň jedno tričko s motivem plameňáka, ve kterém vyrazíte na nejbližší festival. Klidně ho zkombinujte s tepláky, o kterých mluvíme výše. K tomuto outfitu se hodí sportovní obuv, proto oprašte své oblíbené červené Converse.

Šaty, tepláky i tričko najdete v naší nabídce.