Nové přechodné bundičky v naší nabídce

Po opravdu slabé zimě se pomalu ale jistě blíží jaro a my v Modovo na to myslíme. Připravili jsme si pro vás několik nových kolekcí pro jarní sezónu 2020. Na jaké dámské přechodné bundičky se můžete těšit?

Nová kolekce již v prodeji

Jarní novinky na sebe nenechaly dlouho čekat. V naší nabídce naleznete velké množství stylových přechodných dámských bund, kterým jednoduše neodoláte. Velké množství z nich je oboustranných, takže si kupujete v podstatě dva modely v jednom a můžete si obléci tu stranu, na kterou máte náladu.

Tato sezóna přeje veselým barvám

Dámské přechodné bundy pro sezónu 2020 hrají všemi možnými barvami. Nejsou neonové ani prašivé, zlatá střední cesta sytých barev vytváří dokonalý vzhled. Červená, žlutá, zelená, ale i silničářská oranžová jsou jednoduše neodolatelné.

Komfortní móda

Bundy z naší nabídky jsou v první řadě komfortní. Jejich moderní střih a trendy design jsou už jen takovou třešničkou na dortu. První housle hraje prodloužený střih, který vás ochrání během chladných jarních dní. Bundy jsou maximálně komfortní, takže v nich pohodlně strávíte i celý den.

Nevíte si vybrat?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem konkrétního modelu nebo velikosti v případě, že jste od nás ještě nic neobjednávala. Náš tým vám je k dispozici a rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Všimněte si i stylové teplákové soupravy

Mezi novinkami letošní sezóny se kromě přechodných bund objevily i teplákové soupravy, které jsou vhodné pro sport, ale i na každodenní nošení doma či do města. Vyběhněte ven během jarních dní v nové teplákové soupravě.