Nový semestr? V těchto kouscích zazáříte

Brzy začíná škola a po pár týdnech i vysokoškolské semestry. V první dny se většina lidí opravdu vyparádí a některým milovníkům módy to tak zůstane po celý rok. Jak se obléct během prvních dnů nového semestru na vysoké škole? 

Stylová dlouhá mikina  

Na oficiální zahájení budou lepší nějaké šaty a lodičky, ale do školy můžete běžně chodit i v rozkošné dlouhé mikině s originálním potiskem, díky které rozhodně nezůstanete někde v koutě jako šedá myška. V naší nabídce najdete mnoho nových kousků i s novými vzory. 

Úzké džíny 

Skinny jeans pravděpodobně ještě pěkných pár let nevyjdou z módy, o čemž svědčí i jejich neustále přibývající množství ve všech obchodech a módních magazínech. Na začátek podzimu pro první příchody na střední či vysokou školu jsou přímo ideální. Budete v nich stále šik a zároveň vás nepřekvapí chladné počasí jako vaše spolužačky v sukních a šortkách. 

Conversky 

Nebo i všechny ostatní značky, jejichž design se odvíjí právě od tenisek této značky. Dnes už je v nabídce několik stovek různých vyhotovení, barevných kombinací, a dokonce na trampkách, jak se jim lidově říká, najdeme i originální potisk. Do školy jsou jako stvořené, protože se nejčastěji spojují se studentskými outfity. 

Podzimní kabátek 

Pokud přece jen trochu pofukuje a občas nás překvapí i nějaká ta přeháňka, spolehlivě vás ochrání lehký podzimní dámský kabát. Odpoledne, když se trochu oteplí, jej můžete snadno odnést i v rukou. Vyberte si z nabídky moderních kabátků se sportovním střihem. 

Rozkošný baťoh 

Výbava studentky nikdy nebude kompletní bez batohu, ve kterém si odnese všechny své skripta, však? Vyberte si batoh se vzorem sovy nebo rozkošných teček jako na hrnku známého kakaového nápoje a dodejte tak vašemu studentskému outfitu třešničku na dortu.