PODZIMNÍ MÓDA - V HLAVNÍ ROLI MIKINA 

PODZIMNÍ MÓDA - V HLAVNÍ ROLI MIKINA 

I když si teď užíváme nádherné letní dny, ve vzduchu pomaličku cítit náznaky podzimu. Podzim má stejně jako léto své kouzlo. Stromy opět začnou hrát různými barvami a my budeme moci pít šálek horké čokolády. Stejně přijde opět čas sáhnout po podzimních outfitech a my jsme na tuto situaci velmi dobře připraveni. Na našich stránkách objevíte nádherné novinky ve formě zářivých a teplých mikin. Dnes jsme si pro Vás připravili průvodce, který Vám ukáže jako mikiny kombinovat a z každého outfitu vytěžit maximum. Jste připraveni? Pojďme se do toho pustit!

 

Podzimní barvy mikin

Podzimní období si nedokážeme představit bez jejího tradičních barev. Pro nás charakterizuje dokonalou podzimní atmosféru žlutá. Proto jsme do nabídky zařadili prodlouženou žlutou mikinu, která je zpestřena zářivým károvaným vzorem. Jemný materiál se výborně kombinuje s úzkými džínami a oblíbenými basic tričky. Právě tato mikina přinese do Vašich podzimních outfitů barvy. Pro milovníky krátkých mikin máme také připravenou krásnou žlutou mikinu, která je kombinovaná se vzorem pásků a několika zajímavými detaily v oblasti kapuce a kapes.

 

Vybrat si můžete i neutrální barvy. Béžová mikina se výborně kombinuje s bleděmodrými džínami. Zelené a hnědé detaily si perfektně rozumí s modrou a bílou. Zkombinujte k mikině modré gumáky a vyražte do deštivých dnů.

 

Zářivá červená a florální vzory

Květiny během podzimu - proč ne? Zažeňte špatnou podzimní náladu se zářivou červenou mikinou se vzorem květů, která Vám dodá radost i během sychravých dní. Stejně ji můžete kombinovat s úzkými modrými džínami a červenými nebo bordó gumáky. Deštivé dny nebudou mít ve Vašem případě žádnou šanci. Pokud zvolíte deštník v škále některé barvy z outfitu, jste vítězkou celé situace.

 

Šanci dostali i koženky

Pro nás znamená podzimní období ideální šanci sáhnout po oblíbené kožence. Novinkám tak dostala prostor i trendy koženková bunda s asymetrickým zapínáním. Naše oblíbená kombinace? Určitě s pleteným svetrem a sukní střiženou do tvaru A. Vzory přinášejí v našem oblíbeném outfitu trendy tečkované nebo proužkované punčochy. 

Jste připraveny na podzim? Na našich stránkách objevíte kousky, které jsou zaručeně vhodným výběrem do Vašeho podzimního šatníku.