Podzimní počasí stále přeje sportovním soupravám

Letošní podzim nás překvapil neuvěřitelně teplým počasím, které přeje módním výstřelkům. Tento podzim zatím můžete nechat těžké zimní bundy na dně svého šatníku a dopřát si pohodlnou módu v podobě sportovních souprav. Představujeme vám tři sportovní soupravy, kterými přitáhnete pohledy kolemjdoucích a zároveň se budete cítit velmi komfortně.

 

Sladkou růžovou sportovní soupravu musíte mít

Koho by tato sladká růžová sada nedostala? Působí opravdu roztomile, a to ji ještě nemáte na sobě. Díky této sportovní soupravě poznáte, co je skutečný komfort. Prožijete s ní občasné podzimní sychravé dny mnohem snadněji. Přestože ji nazýváme sportovní, vůbec ji nemusíte využít pouze na sport. Vždyť si jen představte, při kterých činnostech se potřebujete cítit komfortně a pohodlně. Je ideálním kouskem na nákup, kávičku s kamarádkou, ale také odpoledne na dětském hřišti.

 

Červená souprava na každý den

Pokud patříte mezi klasické typy, tato sportovní souprava červeno-černé kombinace bude pro vás tím pravým. Její signální barva přitáhne pohledy kolemjdoucích a vás zahřeje i v nepříznivém počasí. Přestože působí lehounce, její materiál je ideální na podzimní teploty. Zkuste ji zkombinovat s trendy masivními bílými teniskami, které jsou hitem i u celebrit a nehnou se bez nich ani na krok. Vyberte si k tomuto outfitu ještě tu správnou kšiltovku, lehkou větrovku a jste připravena přežít celý podzim v pohodlí.

 

Tmavá souprava bude vaším společníkem na nákupech

Nebaví vás řešit outfity na běžné nákupy v potravinách? Případně hledáte pohodlnou kombinaci, která vás bude provázet sobotním lovem na nové trendy kousky? Vsaďte na tmavou sportovní soupravu, ve které se budete cítit pohodlně a nenápadně - přesně tak, jak se potřebujete při nákupech cítit. Pokud mají i vaše vlasy bad hair day, jednoduše je zakamuflujte sportovní kšiltovkou.