Prošívané bundy: Zahřejí a dobře vypadají

 Prošívané bundy mají pevné místo v módě už několik let. Patří k nezbytné výbavě populárního urban stylu nejen pro jejich praktičnost, ale hlavně pro jejich variabilnost. Zkuste se zamyslet, na kolik příležitostí si můžete prošívanou bundu vzít. Díky množství střihů a barev, které jsou v obchodech, si nepochybně vyberete tu pravou.

 

Prošívaná bunda je praktická


Znáte ty jarní rána, když se vám zdá teplo na těžkou zimní bundu a příliš zima na to, abyste ze šatníku vybrali lehký kabátek. V těchto případech je prošívaná bunda ideální. Dostatečně vás zahřeje a zároveň ochrání před výkyvy počasí, které jsou počátkem března typické. Proto jsou tyto bundy tak populárním kouskem městského stylu.

 

Hodí se (téměř) ke všemu

Její výhodou je i to, že se hodí k velkému množství outfitů a ještě více příležitostí. Můžete si ji vzít do práce, na nákupy i kávičku s přítelkyní. Najdete ji v každé barvě, délce, střihu. Při výběru je důležité myslet na to, co je pro váš styl typické. Je váš šatník elegantní nebo ležérní? Máte v diáři více formálních nebo neformálních setkání? Odpovědi na tyto otázky vás mohou navést k tomu, jakou bundu hledáte. Možná zjistíte, že potřebujete několik variací této trendové bundy. Díky nadčasovému designu určitě každou unosíte.

Nemusíte se však striktně držet konvencí a při méně formálních příležitostech projevte svou originalitu. Milovnice módy si ke sportovní prošívané bundě klidně vezmou nařasenou stylovou sukni nebo sexy model šatů.

 

Pro praktické ženy

 

Tato bunda je skvělou volbou pro ženy, které jsou praktické a mají ve svém šatníku jasno. Díky střihu a kapuci tato bunda pokryje požadavky na každodenní nošení. Tmavomodrá barva zaručí, že budete působit nadčasově. Proto může být základním kouskem každého šatníku.

 

 

Romantické duše

 

Tato bunda je sladká a elegantní zároveň. Vyberou si ji ženy, které jsou romantické a potrpí si na svůj vzhled. Může být vhodnou volbou, pokud hledáte kousek na slavnostnější příležitost a chcete vypadat IN.

 

Sporty girl

Tato bunda nemusí sloužit pouze pro sportovní účely. Klidně si ji oblečte tehdy, když nemáte chuť nic řešit a potřebujete se cítit pohodlně. Například zvládne drobný nákup nebo rychlou kávu s přítelkyní.