V mikině je každá roztomilá, kdy si ji můžete vzít?

Téměř v každé práci se vyžaduje určitý dress code, který musíme dodržovat. Denně nosíme halenky, elegantní kalhoty, sukně a podpatky. Proto si ve volném čase rády dopřejeme oblečení, ve kterém se cítíme pohodlně a uvolněně. Přiznejme si, že sem tam nám opravdu padne vhod nic neřešit a oblékneme obyčejnou mikinu, džíny a tenisky. Avšak i v takovém outfitu můžete působit stylově, a dokonce omládnout až o 15 let. Mikiny nemusíte nosit jen ve volném čase. Na jaké příležitosti si můžete obléci mikinu zcela bez výčitek?

 

Mikina na důležité, ale méně formální události

Pokud vás čeká důležité setkání, které nevyžaduje dokonalý elegantní outfit, klidně sáhněte po tmavé prodloužené mikině pevnějšího materiálu. Díky barevnému provedení a látce nepůsobí zcela sportovně, dokonce v ní budete působit chic. Stačí si k ní obléci svetr s véčkovým výstřihem a váš outfit na běžný den je hotový.

Roztomilá mikina do práce

Tato mikina je vhodná i na dlouhý pracovní den, kdy se potřebujete cítit skutečně pohodlně. Mikiny bez kapuce nepůsobí tak sportovně jako ty s kapucí, proto pokud nemáte v práci přísný dress code, můžete si ji bez výhrad obléci. Možná na vás působí obrázek trochu infantilně, avšak občas nezaškodí odvázat se. Možná dostanete kompliment od kolegů, že v ní působíte roztomile, což vás určitě potěší. K mikinám bez kapuce si můžete obléci delší volnou halenku, která bude trčet zpod mikiny a límec jí dodá elegantnější vzhled. V tomto outfitu jste připravena i na nečekané setkání s důležitým klientem - stačí svléknout mikinu a elegantní look je na světě.

Na rande nebo do kina

Pokud je váš nový objev sportovně založený, určitě ho okouzlíte v jednoduché mikině. Díky jemnému vzoru budete působit roztomile a ubere vám i několik let na vašem vzhledu. Zkombinujte ji se sexy obtaženými džíny nebo kvalitními tepláky, a jste připravena vyrazit na rande.

Setkání s přáteli

Na setkání s přáteli si můžete dovolit výraznější kousek. Skvělou volbou jsou mikiny s výrazným potiskem. Nebojte se i veselých animovaných motivů. Uberou vám na vzhledu několik let a v kombinaci s plátěnými teniskami a džíny se budete cítit znovu na 15 let. K mikině s vtipným motivem zvolte i veselé barevné tričko a překvapte své přátele pro vás netradičním outfitem.