5 nejčastějších letních módních prohřešků

Letními outfity se budeme zabývat v dnešním článku. Podíváme se na ně však z opačné strany. Jaké módní prohřešky si dívky a ženy neuvědomují? Jaké chyby při výběru oblečení dělají opakovaně každý rok?

Příliš krátké šortky 

Šortky jsou sexy. Mladé ženy si mohou dovolit odhalit své hezké nohy a také během procházky nachytat trochu bronzu. I délka šortek má však své hranice. Když sotva zakryjí vaše spodní prádlo a trčí vám z nich celý zadek, pravděpodobně byste je měly ze šatníku vyřadit.

Dlouhé tričko nenahradí šaty

Delší tričko nebo top nejsou šaty. Platí to v zimě u legín a platí to i v létě. Tričko nebo top vždy zkombinujte s kalhotami nebo zmíněnými šortkami. Některé ženy na to však nedbají, ale podle našeho názoru je chodit venku jen v dlouhém tričku poměrně odvážné.

Ponožky v čemkoliv

Nejen v sandálech. V pantoflích, sandálech, ale dokonce i v teniskách či lodičkách a balerínkách. Pokud nejste zrovna fanynka veselých a originálních ponožek, sáhněte raději po kotníkových nebo balerínkových ponožkách, které nejsou vůbec vidět. 

Klobouk a brýle v interiérech

Klobouk a brýle patří mezi dvě nejdůležitější věci na ochranu před sluncem. Po vstupu do budovy nebo na terasu je však základem slušnosti sundat ze sebe tyto věci dolů. Dokonce i důvěrná nebo obchodní konverzace by nikdy neměla probíhat se slunečními brýlemi na očích.

Prosvítající spodní prádlo

Ramínka podprsenky, zářezy kalhotek pod tenkými legínami nebo riflemi, černé spodní prádlo pod bílými kalhotami... tento seznam je nekonečný. Důležité však je, že nic z toho byste neměly vystavovat na odiv světu.