Co nesmí chybět ve vašem letním outfitu?

Váš šatník by měl mít stabilní základ, který tvoří kvalitní a značkové věci, které se snadno kombinují. Pokud již takový základ máte, měly byste ho každou sezónu doplnit o nové modely, které zaručí, že budete působit cool a které ukáží vašemu okolí, že si s módou opravdu rozumíte. Které tři kousky byste toto léto měly mít bezpodmínečně ve vašem šatníku?

OVERALY: HIT LÉTA 2019

Overaly máme v šatníku už několik sezón. Podle materiálu je můžeme nosit dokonce i na formální události, oslavy, ale i na párty či na kávičku s kamarádkou ve městě. Toto léto 2019 je must have komfortní teplákový overal. Jeho výhodou je, že je pohodlný, ale přesto dovolí pořádně vyniknout přednostem vaší postavy. Teplákový overal oceníte i tehdy, pokud vás čeká večerní párty. V srpnu už nebývá večer až tak teplo, proto nemusíte s sebou zbytečně táhnout přechodnou bundu a můžete věnovat celý večer jen zábavě.

BOY-FRIEND RIFLE ZASE V HŘE

Pokud jste dosud odolávaly horkému trendu boyfriend riflím, toto léto byste se mu měly konečně poddat a pořídit si je, a to nejlépe v roztrhaném provedení. Uvidíte, že vás zachrání během těch dní, když vám chybí nálada na oblékání, ale přesto chcete působit trendy. Jak být toto léto skutečně IN? Zkombinujte je s dámským body, sakem a teniskami.

STOP NUDNÝM LODIČKÁM – TOTO LÉTO VSAĎTE NA EXTRAVAGANCI

Co se týče obuvi, často nám chybí kreativita a odvaha. Botami jen doplňujeme již tak nudný outfit. Zkuste někdy dát své boty do popředí a přizpůsobit jim celý váš outfit. Toto léto si pořiďte alespoň jedny výrazné lodičky. Nemyslíme tím lodičky ve výrazné neonové barvě. Zkuste najít lodičky, které mají zajímavý vzor, případně jsou řešeny zajímavým tvarem podpatku. Experimentujte i s délkami podpatků. Inspirujte se outfity syrských žen, které odvážně kombinují výrazné lodičky s výraznými lehkými kardigany a kimony.