Dlouhá zimní bunda nemusí být nudná

V teenagerském věku nechceme o dlouhých bundách ani slyšet, protože se nám nezdají přitažlivé. Později už preferujeme pohodlí a dlouhé bundy dokážeme ocenit hlavně v silných mrazech. Avšak pod dlouhou bundou si nemusíte představit jen nudnou černou. I dlouhé zimní bundy mohou být trendy. Skutečně si máte z čeho vybírat.

 

Vesele žlutá dlouhá bunda vám zlepší náladu

Vyměňte svou starou nudnou bundu v černé barvě za něco modernějšího a veselejšího! Dlouhá zimní bunda v signální barvě vám skutečně udělá náladu každé ráno před odchodem do práce. Jejím plusem je, že vás zahřeje a poskytne i ochranu hlavy před nepříznivým počasím, jelikož má i praktickou kapuci s umělou kožešinou. Ve váš prospěch hraje i to, že je stažena v pase, takže vaše postava nebude působit mohutně a neforemně. Tato zimní bunda ve žluté barvě je skvělou volbou hlavně pro sportovní typy žen.

 

Vzorovaná zimní bunda oživí váš outfit

Pokud nejsou barvy nic pro vás, nevadí. Ideální volbou pro vás mohou být vzorované dlouhé zimní bundy. Nosí se různé komiksové motivy, geometrické vzory, ale i přírodní vzory. Chtěli bychom zaměřit vaši pozornost především na tuto zimní bundu v maskáčovém vzoru, která je skutečně nepřehlédnutelná. Lze ji nosit na elegantnější způsob, ale i sportovně. Díky tomu je velmi variabilní. Chcete-li působit jako trendy dáma nad věcí, obujte si k této bundě kozačky sahající minimálně do poloviny stehen. Když budete mít zrovna sportovní náladu, obujte si sportovní nepropustné, takzvané traktory.

 

Máte ráda růžovou? Noste ji i v zimě

Pro elegantní ženy a romantické duše je vhodná růžová zimní bunda v tomto netradičním odstínu. Působí luxusně a ideálně doplní váš šatník hlavně tehdy, pokud se v něm nacházejí ženské kousky oblečení. Tato bunda se snese hlavně s jemnými barvami a doplňky jako je kožešinka, lakovaná koženka, roztomilé pletené čepice a šály.