I v prošívané bundě můžete vypadat skvěle

Možná nemáte rádi podzim a zimu kvůli tlustým vrstvám oblečení a zimním bundám, které nám tolik nedovolí ukázat naše módní outfity. Avšak i v prošívané bundě můžete vypadat skvěle, i když se vám to na první pohled nezdá. Stačí si vybrat tu správnou prošívanou bundu a zvolit k ní správné doplňky. Jaké kombinace se nosí a jak být i v prošívané bundě trendy?

 

Zkombinujte prošívanou bundu s kožešinovými prvky

Prošívaná bunda není nutným zlem, které musíme na podzim a v zimě tolerovat. Dá se kombinovat s prvky, které dodají vašemu outfitu šmrnc a díky nim si svou teplou prošívanou bundu oblíbíte. Velmi populární kombinací je kombinace prošívané bundy s kožešinovými doplňky. V zimních měsících můžete kombinovat prošívanou bundu s beranicí a vysokými kozačkami s kožešinovou aplikací. Nemusíte mít nutně bundu v černé. Kožešinové doplňky se budou skvěle hodit i k červené nebo krémové prošívané bundě.

 

Kombinace prošívané bundy s koženkovými prvky

Pokud kožešinové doplňky nepatří mezi vaše oblíbené, klidně je zaměňte za koženkové. Byla byste překvapená, jak moc se k sobě hodí prošívaná bunda, koženkové obepnuté legíny a kožené rukavice. Tato kombinace je velmi sexy a díky ní si chladné měsíce určitě oblíbíte. Existují i prošívané bundy z koženky ve vysokém lesku, které jsou nesmrtelné a určitě vám poslouží i několik sezón.

 

Prošívané bundy se nosí i s pletenými doplňky

Pletené oblečení a doplňky patří k zimě odjakživa. Skvěle nás zahřejí a dobře vypadají. Pokud zvolíte pletené doplňky v podobě pleteného šálu a čepice, nebojte se sáhnout po prošívané bundě ve výrazné barvě. Žlutá bunda vám vykouzlí náladu i v chladných dnech a v kombinaci s krémovými pletenými doplňky je tím pravým pro chladné dny. Pokud chcete váš outfit ještě více zvýraznit, doplňte prošívanou bundu výrazným páskem.