Na jakou příležitost se hodí overal?

Overal je skutečně univerzálním kouskem šatníku, který však nosí jen malé procento žen. Líbí se vám overaly, ale nedokážete si nějaký vybrat? A pokud jste si už i nějaký vybrala, nevíte, kam byste si ho oblékla? Prohlédněte si naše tipy na nošení a kombinování overalů. 

Do práce 

Overal dokáže skvěle nahradit různé kalhotové kostýmy i šaty. Je to v podstatě velmi elegantní kousek oblečení (pokud si zvolíte správný model), a proto se nemusíte bát obléci si ho i na důležité pracovní setkání nebo poradu.

Volný čas 

Sportovnější kousky overalů jsou dokonalé pro každodenní nošení a poskytnou vám dostatek volnosti při pohybu. Skvěle se nosí i během horkých letních dnů, kdy vám jako tenký a vzdušný kousek oblečení dovolí dýchat.

Společenské akce

S overalem do společnosti? No, na galavečer nebo operu to rozhodně není, ale návštěva divadla či takový casual večírek je dokonalou možností, jak zaujmout tímto kouskem oblečení. S vhodnou kombinací šperků a bot budete v overalu za hvězdu.

Výlet 

I výlety s rodinou nebo přáteli se dají zvládnout v overalu. Jeho velkou předností je zmiňovaný komfort, který vám poskytne i během delších cest. Rovněž ho můžete zkombinovat i s pohodlnou městskou obuví, ale i se vzdušnými sandálky či žabkami.

A kdy se nehodí? 

Na to existuje dokonalá odpověď. Na nákupy oblečení. Když nakupujete, potřebujete se často převlékat ve zkušebních kabinkách. Navlékat se pokaždé zpět do overalu může být maximálně nepraktické a zabere vám to množství času.